Triumph Street Triple 2008
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Triumph Street Triple 2008
Motor és Meghajtás
| Max. Teljesítmény | 106 HP |
|---|---|
| Véghajtás | Lánc |
| Hengerek száma | 3 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 675 ccm |
Adatok és Méretek
| Tengelytáv | 1395 mm |
|---|---|
| Ülésmagasság -tól | 800 mm |
| Száraz tömeg | 167 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 17.4 l |
| Legnagyobb sebesség | 216 km/h |
| Jogosítvány típusok | A |
Ár Triumph Street Triple
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
Triumph Street Triple Előzmények
Triumph Street Triple 2017

95 HP
675 ccm
183 kg
Triumph Street Triple 2016

106 HP
675 ccm
183 kg
2 369 962,00 Ftátlagos piaci ár
Triumph Street Triple 2015

95 HP
675 ccm
183 kg
2 540 403,00 Ftátlagos piaci ár
Triumph Street Triple 2014

106 HP
675 ccm
183 kg
2 560 967,00 Ftátlagos piaci ár
Triumph Street Triple 2013

106 HP
675 ccm
183 kg
1 937 730,00 Ftátlagos piaci ár
Triumph Street Triple 2012

106 HP
675 ccm
189 kg
2 143 762,00 Ftátlagos piaci ár
Triumph Street Triple 2011

106 HP
675 ccm
189 kg
1 738 421,00 Ftátlagos piaci ár
Triumph Street Triple 2010

106 HP
675 ccm
167 kg
1 618 598,00 Ftátlagos piaci ár
Triumph Street Triple 2009

106 HP
675 ccm
167 kg
1 509 057,00 Ftátlagos piaci ár
Triumph Street Triple 2008

106 HP
675 ccm
167 kg
1 770 848,00 Ftátlagos piaci ár
Alternatívák a Triumph Street Triple
GYIK Triumph Street Triple
- Mennyi a Triumph Street Triple aktuális piaci ára?
- Egy 2015-ös Triumph Street Triple, amely átlagosan 8 194 kilométert futott, jelenleg átlagosan 3 192 440 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Triumph Street Triple vagy egy {AlternativeBrandModel}?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Triumph Street Triple modell hozzáférhetősége?
- A Naked bike-típusú motorokhoz mérten a Triumph Street Triple modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű Triumph Street Triple motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Triumph Street Triple ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2019 gyártási évét, akkor a Triumph Street Triple árstabilitása a Naked bike-típusú más motorokhoz viszonyítva nagyon rossz volt. Az árak alakulása az első évben +10%, a második évben +4% és a harmadik évben pedig -26% volt.
- Mennyire közkedvelt a Triumph Street Triple?
- Nagyon erős a kereslet a piacon a Triumph Street Triple iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat ritkán olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Triumph Street Triple Képek
Forrás: 1000PS
További képek megjelenítése






























