Suzuki SV 650S 2006
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Suzuki SV 650S 2006
Motor és Meghajtás
| Max. Teljesítmény | 71 HP |
|---|---|
| Véghajtás | Lánc |
| Hengerek száma | 2 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 645 ccm |
Adatok és Méretek
| Tengelytáv | 1435 mm |
|---|---|
| Ülésmagasság -tól | 800 mm |
| Száraz tömeg | 169 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 17 l |
| Legnagyobb sebesség | 200 km/h |
| Jogosítvány típusok | A |
Ár Suzuki SV 650S
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
Suzuki SV 650S Előzmények
Suzuki SV 650S 2008

71 HP
645 ccm
169 kg
Suzuki SV 650S 2007

71 HP
645 ccm
169 kg
Suzuki SV 650S 2006

71 HP
645 ccm
169 kg
Suzuki SV 650S 2005
Suzuki SV 650S 2005
71 HP
645 ccm
169 kg
1 066 938,00 Ftátlagos piaci ár
Alternatívák a Suzuki SV 650S
GYIK Suzuki SV 650S
- Mennyi a Suzuki SV 650S aktuális piaci ára?
- Egy 2004-es Suzuki SV 650S, amely átlagosan 16 518 kilométert futott, jelenleg átlagosan 1 419 850 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Suzuki SV 650S vagy egy {AlternativeBrandModel}?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Suzuki SV 650S modell hozzáférhetősége?
- A Sport touring motorcycle-típusú motorokhoz mérten a Suzuki SV 650S modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű Suzuki SV 650S motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Suzuki SV 650S ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2019-es gyártási évét, akkor a Suzuki SV 650S árstabilitása a Sport touring motorcycle-típusú más motorokhoz viszonyítva jó volt. Az árak alakulása az első évben +6%, a második évben -10% és a harmadik évben pedig -12% volt.
- Mennyire közkedvelt a Suzuki SV 650S?
- Nagyon erős a kereslet a piacon a Suzuki SV 650S iránt.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.



























