Yamaha FZ6 Fazer 2006
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Yamaha FZ6 Fazer 2006
Motor és Meghajtás
| Max. Teljesítmény | 98 HP |
|---|---|
| Véghajtás | Lánc |
| Hengerek száma | 4 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 599 ccm |
Adatok és Méretek
| Tengelytáv | 1440 mm |
|---|---|
| Ülésmagasság -tól | 795 mm |
| Száraz tömeg | 187 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 19 l |
| Legnagyobb sebesség | 230 km/h |
| Jogosítvány típusok | A |
Ár Yamaha FZ6 Fazer
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
Yamaha FZ6 Fazer Előzmények
Yamaha FZ6 Fazer 2009

78 HP
600 ccm
191 kg
1 480 188,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha FZ6 Fazer 2008

78 HP
600 ccm
191 kg
1 254 384,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha FZ6 Fazer 2007

78 HP
600 ccm
191 kg
1 212 070,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha FZ6 Fazer 2006

98 HP
599 ccm
187 kg
1 175 292,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha FZ6 Fazer 2005

98 HP
599 ccm
187 kg
1 093 433,00 Ftátlagos piaci ár
GYIK Yamaha FZ6 Fazer
- Mennyi a Yamaha FZ6 Fazer aktuális piaci ára?
- Egy 2005-ös Yamaha FZ6 Fazer, amely átlagosan 29 336 kilométert futott, jelenleg átlagosan 1 166 820 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Yamaha FZ6 Fazer vagy egy {AlternativeBrandModel}?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Yamaha FZ6 Fazer modell hozzáférhetősége?
- A Sport touring motorcycle-típusú motorokhoz mérten a Yamaha FZ6 Fazer modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű Yamaha FZ6 Fazer motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Yamaha FZ6 Fazer ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2010-ös gyártási évét, akkor a Yamaha FZ6 Fazer árstabilitása a Sport touring motorcycle-típusú más motorokhoz viszonyítva nagyon jó volt. Az árak alakulása az első évben +16%, a második évben -4% és a harmadik évben pedig -9% volt.
- Mennyire közkedvelt a Yamaha FZ6 Fazer?
- Nagyon erős a kereslet a piacon a Yamaha FZ6 Fazer iránt.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Yamaha FZ6 Fazer Képek
Forrás: 1000PS
További képek megjelenítése




























