Aprilia Shiver 750 2008
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Aprilia Shiver 750 2008
Motor és Meghajtás
| Max. Teljesítmény | 95 HP |
|---|---|
| Véghajtás | Lánc |
| Hengerek száma | 2 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 750 ccm |
Adatok és Méretek
| Tengelytáv | 1440 mm |
|---|---|
| Ülésmagasság -tól | 810 mm |
| Száraz tömeg | 189 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 15 l |
| Jogosítvány típusok | A |
Ár Aprilia Shiver 750
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
Aprilia Shiver 750 Előzmények
Aprilia Shiver 750 2018

95 HP
750 ccm
210 kg
2 146 315,00 Ftátlagos piaci ár
Aprilia Shiver 750 2017

95 HP
750 ccm
210 kg
Aprilia Shiver 750 2016

95 HP
750 ccm
210 kg
2 518 565,00 Ftátlagos piaci ár
Aprilia Shiver 750 2015

95 HP
750 ccm
210 kg
2 220 116,00 Ftátlagos piaci ár
Aprilia Shiver 750 2014

95 HP
750 ccm
210 kg
Aprilia Shiver 750 2013

95 HP
750 ccm
210 kg
Aprilia Shiver 750 2012

95 HP
750 ccm
210 kg
1 855 166,00 Ftátlagos piaci ár
Aprilia Shiver 750 2011

95 HP
750 ccm
210 kg
1 617 137,00 Ftátlagos piaci ár
Aprilia Shiver 750 2010

95 HP
750 ccm
210 kg
1 712 430,00 Ftátlagos piaci ár
Aprilia Shiver 750 2009

95 HP
749 ccm
210 kg
1 510 490,00 Ftátlagos piaci ár
Aprilia Shiver 750 2008

95 HP
750 ccm
189 kg
1 321 932,00 Ftátlagos piaci ár
Aprilia Shiver 750 2007

95 HP
750 ccm
189 kg
Alternatívák a Aprilia Shiver 750
GYIK Aprilia Shiver 750
- Mennyi az Aprilia Shiver 750 aktuális piaci ára?
- Egy 2008-as Aprilia Shiver 750, amely átlagosan 16 840 kilométert futott, jelenleg átlagosan 1 857 190 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Aprilia Shiver 750 vagy egy Suzuki SV650?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Aprilia Shiver 750 modell hozzáférhetősége?
- A Naked bike-típusú motorokhoz mérten az Aprilia Shiver 750 modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű Aprilia Shiver 750 motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Aprilia Shiver 750 ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2014 gyártási évét, akkor az Aprilia Shiver 750 árstabilitása a Naked bike-típusú más motorokhoz viszonyítva nagyon rossz volt. Az árak alakulása az első évben -7%, a második évben +6% és a harmadik évben pedig -7% volt.
- Mennyire közkedvelt az Aprilia Shiver 750?
- Nagyon erős a kereslet a piacon az Aprilia Shiver 750 iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat gyakran olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.


















