KTM 990 Super Duke 2009
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció KTM 990 Super Duke 2009
Motor és Meghajtás
| Furat | 101 mm |
|---|---|
| Max. Teljesítmény | 120 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 9000 ford./perc |
| Kompresszióarány | 11.5 |
| Indítás | Elektromos |
| Hengerek száma | 2 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Lökettérfogat | 999 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Upside-Down teleszkópos villa |
|---|---|
| Márka | WP |
Hátsó Felfüggesztés
| Márka | WP |
|---|
Váz
| Váz | Króm-molibdén |
|---|---|
| Váz típusa | Rácsos cső |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
|---|---|
| Tengelytáv | 1450 mm |
| Ülésmagasság -tól | 850 mm |
| Száraz tömeg | 186 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 18.5 l |
| Jogosítvány típusok | A |
Legfrissebb cikkek 1000 LE motorról KTM 990 Super Duke
Ár KTM 990 Super Duke
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
KTM 990 Super Duke Előzmények
KTM 990 Super Duke 2011

119 HP
999 ccm
186 kg
2 318 949,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 990 Super Duke 2010

119 HP
999 ccm
186 kg
2 317 367,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 990 Super Duke 2009

120 HP
999 ccm
186 kg
1 913 212,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 990 Super Duke 2008

120 HP
999 ccm
179 kg
2 042 130,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 990 Super Duke 2007

120 HP
999 ccm
179 kg
1 783 107,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 990 Super Duke 2006

120 HP
999 ccm
184 kg
1 629 275,00 Ftátlagos piaci ár
KTM 990 Super Duke 2005

120 HP
999 ccm
184 kg
1 665 657,00 Ftátlagos piaci ár
Alternatívák a KTM 990 Super Duke
GYIK KTM 990 Super Duke
- Mennyi a KTM 990 Super Duke aktuális piaci ára?
- Egy 2006-os KTM 990 Super Duke, amely átlagosan 51 606 kilométert futott, jelenleg átlagosan 4 229 520 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy KTM 990 Super Duke vagy egy {AlternativeBrandModel}?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a KTM 990 Super Duke modell hozzáférhetősége?
- A Naked bike-típusú motorokhoz mérten a KTM 990 Super Duke modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű KTM 990 Super Duke motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt KTM 990 Super Duke ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2011 gyártási évét, akkor a KTM 990 Super Duke árstabilitása a Naked bike-típusú más motorokhoz viszonyítva normális volt. Az árak alakulása az első évben -2%, a második évben -6% és a harmadik évben pedig 0% volt.
- Mennyire közkedvelt a KTM 990 Super Duke?
- Nagyon erős a kereslet a piacon a KTM 990 Super Duke iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat nagyon gyakran olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
KTM 990 Super Duke Képek
Forrás: 1000PS


További képek megjelenítése
























