Honda SH300i
Műszaki adatok, árak és vélemények.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Honda SH300i 2015 Tapasztalatok és szakértői tesztek
vauli
Az új SH300i ismét praktikus és meglepoen sportos nagykereku robogóként mutatkozik be, de szinte mindent jobban tud, mint elodje. Az, hogy a teljesítmény és a nyomaték minimálisan kevesebb, egészen elviselheto lesz, ha azt halljuk, hogy a középso tartományban emiatt egy kicsit több ütoerot kínál. Ezt amúgy is aligha fogod érezni, egyáltalán nem volt szükség arra, hogy az SH300i sportos adottságait kiélje. A tárolóhely viszont javult: egy normál méretu, teljes arcú sisak most már elfér az ülés alatt. További kényelmi funkciók, mint a Honda Smart Key System, amely lehetové teszi, hogy a gyújtáskulcsot egyszeruen a zsebben hagyjuk, és az ülés alatti 12 voltos csatlakozóaljzat még érdekesebbé teszik az SH300i-t. Végül pedig a megjelenés is felértékelodött; a teljes LED-világításnak köszönhetoen mostantól sportosabbnak tunik anélkül, hogy elidegenítené a törzsvásárlókat.

Kulcs Specifikáció Honda SH300i 2020
Motor és Meghajtás
| Furat | 72 mm |
|---|---|
| Löket | 68.5 mm |
| Max. Teljesítmény | 26 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 7500 ford./perc |
| Nyomaték | 25.5 Nm |
| Fordulatszám max. nyomatéknál | 5000 ford./perc |
| Kompresszióarány | 10.5 |
| Üzemanyagrendszer | Injekció |
| Indítás | Elektromos |
| Kuplung | Centrifugális erő |
| Gyújtás | Digitális, Tranzisztor |
| Véghajtás | Öv |
| Sebességváltó | Variomatic |
| Hengerek száma | 1 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Szelepek hengerenként | 4 |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 279.1 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Teleszkópos villa |
|---|---|
| Átmérő | 35 mm |
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Egység Swing |
|---|---|
| Lengéscsillapító | Dual Shock |
Váz
| Váz | Acél |
|---|---|
| Kormányzási tengely szöge | 63 fok |
| Kormányutánfutás | 98 mm |
Fékek elöl
| Típus | Egyetlen lemez |
|---|---|
| Átmérő | 256 mm |
| Dugattyú | Dupla dugattyú |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Átmérő | 240 mm |
| Dugattyú | Egy dugattyú |
Segédrendszerek
| Vezetést segítő rendszerek | ABS |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 110 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 70 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 16 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 130 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 70 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 16 hüvelyk |
| Hosszúság | 2130 mm |
| Szélesség | 730 mm |
| Magasság | 1195 mm |
| Tengelytáv | 1440 mm |
| Ülésmagasság -tól | 805 mm |
| Menetkész tömeg (ABS-el) | 169 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 9.1 l |
| Jogosítvány típusok | A2 |
Felszereltség
| Felszereltség | Topcase |
|---|
Ár Honda SH300i
Honda SH300i Előzmények
Honda SH300i 2019

26 HP
279.1 ccm
169 kg
1 615 920,00 Ftátlagos piaci ár
Honda SH300i 2018

26 HP
279.1 ccm
169 kg
1 429 390,00 Ftátlagos piaci ár
Honda SH300i 2017

27 HP
279.1 ccm
167 kg
1 521 844,00 Ftátlagos piaci ár
Honda SH300i 2016

27 HP
279.1 ccm
167 kg
1 345 857,00 Ftátlagos piaci ár
Honda SH300i 2015

27 HP
279.1 ccm
167 kg
1 249 348,00 Ftátlagos piaci ár
Honda SH300i 2014

27 HP
279.1 ccm
167 kg
1 169 870,00 Ftátlagos piaci ár
Honda SH300i 2013

27 HP
279.1 ccm
167 kg
1 126 076,00 Ftátlagos piaci ár
Honda SH300i 2012

27 HP
279.1 ccm
167 kg
1 124 454,00 Ftátlagos piaci ár
Honda SH300i 2011

27 HP
279.1 ccm
169 kg
1 003 614,00 Ftátlagos piaci ár
Honda SH300i 2010

27 HP
279.1 ccm
169 kg
1 255 025,00 Ftátlagos piaci ár
Honda SH300i 2009

27 HP
279 ccm
169 kg
970 769,00 Ftátlagos piaci ár
Honda SH300i 2008

27 HP
279 ccm
169 kg
843 036,00 Ftátlagos piaci ár
Honda SH300i 2007

27 HP
279 ccm
169 kg
959 415,00 Ftátlagos piaci ár
GYIK gumiabroncsok Honda SH300i
Alternatívák a Honda SH300i
GYIK Honda SH300i
- Mennyi a Honda SH300i aktuális piaci ára?
- Egy 2019-es Honda SH300i, amely átlagosan 8 191 kilométert futott, jelenleg átlagosan 1 532 390 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Honda SH300i vagy egy Piaggio Beverly 350ie Sport Touring?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Honda SH300i modell hozzáférhetősége?
- A Scooter-típusú motorokhoz mérten a Honda SH300i modell elérhetősége jó. Sok Honda SH300i található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Honda SH300i ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2010 gyártási évét, akkor a Honda SH300i árstabilitása a Scooter-típusú más motorokhoz viszonyítva rossz volt. Az árak alakulása az első évben -13%, a második évben -8% és a harmadik évben pedig -3% volt.
- Mennyire közkedvelt a Honda SH300i?
- Nagyon erős a kereslet a piacon a Honda SH300i iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat nagyon gyakran olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Honda SH300i Képek
Forrás: 1000PS




























