Yamaha FZ1 Fazer 2007
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Yamaha FZ1 Fazer 2007
Motor és Meghajtás
| Max. Teljesítmény | 150 HP |
|---|---|
| Véghajtás | Lánc |
| Hengerek száma | 4 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 998 ccm |
Adatok és Méretek
| Tengelytáv | 1440 mm |
|---|---|
| Ülésmagasság -tól | 815 mm |
| Száraz tömeg | 195 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 18 l |
| Legnagyobb sebesség | 250 km/h |
| Jogosítvány típusok | A |
Ár Yamaha FZ1 Fazer
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
Yamaha FZ1 Fazer Előzmények
Yamaha FZ1 Fazer 2015

150 HP
998 ccm
220 kg
Yamaha FZ1 Fazer 2014

150 HP
998 ccm
220 kg
Yamaha FZ1 Fazer 2013

150 HP
998 ccm
220 kg
Yamaha FZ1 Fazer 2012

150 HP
998 ccm
220 kg
Yamaha FZ1 Fazer 2011

149 HP
998 ccm
220 kg
2 287 835,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha FZ1 Fazer 2010

149 HP
998 ccm
220 kg
2 005 201,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha FZ1 Fazer 2009

150 HP
998 ccm
220 kg
1 921 262,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha FZ1 Fazer 2008

150 HP
998 ccm
204 kg
1 985 332,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha FZ1 Fazer 2007

150 HP
998 ccm
195 kg
1 735 543,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha FZ1 Fazer 2006

150 HP
998 ccm
204 kg
GYIK Yamaha FZ1 Fazer
- Mennyi a Yamaha FZ1 Fazer aktuális piaci ára?
- Egy 2009-es Yamaha FZ1 Fazer, amely átlagosan 51 285 kilométert futott, jelenleg átlagosan 1 904 840 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Yamaha FZ1 Fazer vagy egy Yamaha FZS 1000 Fazer?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Yamaha FZ1 Fazer modell hozzáférhetősége?
- A Sport touring motorcycle-típusú motorokhoz mérten a Yamaha FZ1 Fazer modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű Yamaha FZ1 Fazer motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Yamaha FZ1 Fazer ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2015-es gyártási évét, akkor a Yamaha FZ1 Fazer árstabilitása a Sport touring motorcycle-típusú más motorokhoz viszonyítva nagyon jó volt. Az árak alakulása az első évben +5%, a második évben -6% és a harmadik évben pedig -7% volt.
- Mennyire közkedvelt a Yamaha FZ1 Fazer?
- Nagyon erős a kereslet a piacon a Yamaha FZ1 Fazer iránt.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
















