BMW R 1200 R 2007
Műszaki adatok, árak és vélemények.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
BMW R 1200 R 2007 Tapasztalatok és szakértői tesztek
kot
A BMW olyan erényekkel rendelkezik, amelyek minden motoros számára vonzóak. Tökéletes túramotor, ESA-val rendkívül univerzális futómu és nagyon könnyu kezelhetoség. Egyedül a külseje fogja valószínuleg elriasztani az újoncokat.

Kulcs Specifikáció BMW R 1200 R 2007
Motor és Meghajtás
| Max. Teljesítmény | 109 HP |
|---|---|
| Véghajtás | Kardán |
| Hengerek száma | 2 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Hűtés | Olaj-levegő |
| Lökettérfogat | 1170 ccm |
Adatok és Méretek
| Tengelytáv | 1495 mm |
|---|---|
| Ülésmagasság -tól | 800 mm |
| Száraz tömeg | 198 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 18 l |
| Legnagyobb sebesség | 215 km/h |
| Jogosítvány típusok | A |
Ár BMW R 1200 R
BMW R 1200 R Előzmények
BMW R 1200 R 2018

125 HP
1170 ccm
231 kg
4 056 578,00 Ftátlagos piaci ár
BMW R 1200 R 2017

125 HP
1170 ccm
231 kg
3 935 174,00 Ftátlagos piaci ár
BMW R 1200 R 2016

125 HP
1170 ccm
231 kg
3 698 691,00 Ftátlagos piaci ár
BMW R 1200 R 2015

125 HP
1170 ccm
231 kg
4 055 787,00 Ftátlagos piaci ár
BMW R 1200 R 2014

110 HP
1170 ccm
223 kg
3 569 378,00 Ftátlagos piaci ár
BMW R 1200 R 2013

110 HP
1170 ccm
223 kg
2 717 172,00 Ftátlagos piaci ár
BMW R 1200 R 2012

110 HP
1170 ccm
223 kg
3 098 786,00 Ftátlagos piaci ár
BMW R 1200 R 2011

110 HP
1170 ccm
223 kg
3 192 113,00 Ftátlagos piaci ár
BMW R 1200 R 2010

109 HP
1170 ccm
198 kg
2 409 508,00 Ftátlagos piaci ár
BMW R 1200 R 2009

109 HP
1170 ccm
223 kg
2 233 135,00 Ftátlagos piaci ár
BMW R 1200 R 2008

109 HP
1170 ccm
198 kg
2 604 072,00 Ftátlagos piaci ár
BMW R 1200 R 2007

109 HP
1170 ccm
198 kg
2 267 935,00 Ftátlagos piaci ár
Alternatívák a BMW R 1200 R
GYIK BMW R 1200 R
- Mennyi a BMW R 1200 R aktuális piaci ára?
- Egy 2018-as BMW R 1200 R, amely átlagosan 15 506 kilométert futott, jelenleg átlagosan 4 125 250 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy BMW R 1200 R vagy egy {AlternativeBrandModel}?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a BMW R 1200 R modell hozzáférhetősége?
- A Naked bike-típusú motorokhoz mérten a BMW R 1200 R modell elérhetősége nagyon jó. Nagyon sok BMW R 1200 R található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt BMW R 1200 R ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2018-as gyártási évét, akkor a BMW R 1200 R árstabilitása a Naked bike-típusú más motorokhoz viszonyítva jó volt. Az árak alakulása az első évben -5%, a második évben -2% és a harmadik évben pedig +10% volt.
- Mennyire közkedvelt a BMW R 1200 R?
- Nagyon erős a kereslet a piacon a BMW R 1200 R iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat nagyon gyakran olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
BMW R 1200 R Képek
Forrás: 1000PS




























