BMW R 1100 S Boxercup Replika 2005
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció BMW R 1100 S Boxercup Replika 2005
Motor és Meghajtás
| Max. Teljesítmény | 98 HP |
|---|---|
| Véghajtás | Kardán |
| Hengerek száma | 2 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Hűtés | Olaj-levegő |
| Lökettérfogat | 1085 ccm |
Adatok és Méretek
| Tengelytáv | 1478 mm |
|---|---|
| Ülésmagasság -tól | 860 mm |
| Száraz tömeg | 211 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 18 l |
| Legnagyobb sebesség | 225 km/h |
| Jogosítvány típusok | A |
Ár BMW R 1100 S Boxercup Replika
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
BMW R 1100 S Boxercup Replika Előzmények
BMW R 1100 S Boxercup Replika 2007

137 HP
1130 ccm
199 kg
BMW R 1100 S Boxercup Replika 2005

98 HP
1085 ccm
211 kg
GYIK BMW R 1100 S Boxercup Replika
- Mennyi a BMW R 1100 S Boxercup Replika aktuális piaci ára?
- Egy 2003-as BMW R 1100 S Boxercup Replika, amely átlagosan 81 000 kilométert futott, jelenleg átlagosan 1 703 980 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy BMW R 1100 S Boxercup Replika vagy egy {AlternativeBrandModel}?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a BMW R 1100 S Boxercup Replika modell hozzáférhetősége?
- A Supersport-típusú motorokhoz mérten a BMW R 1100 S Boxercup Replika modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű BMW R 1100 S Boxercup Replika motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire közkedvelt a BMW R 1100 S Boxercup Replika?
- Középszerű a kereslet a piacon a BMW R 1100 S Boxercup Replika iránt.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.


























