Honda CBF 1000 2008
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Honda CBF 1000 2008
Motor és Meghajtás
| Max. Teljesítmény | 98 HP |
|---|---|
| Véghajtás | Lánc |
| Hengerek száma | 4 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 998 ccm |
Adatok és Méretek
| Tengelytáv | 1483 mm |
|---|---|
| Ülésmagasság -tól | 780 mm |
| Száraz tömeg | 228 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 19 l |
| Legnagyobb sebesség | 220 km/h |
| Jogosítvány típusok | A |
Ár Honda CBF 1000
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
Honda CBF 1000 Előzmények
Honda CBF 1000 2013

98 HP
998 ccm
242 kg
Honda CBF 1000 2012

98 HP
998 ccm
242 kg
Honda CBF 1000 2011

98 HP
998 ccm
250 kg
Honda CBF 1000 2010

98 HP
998 ccm
250 kg
1 898 960,00 Ftátlagos piaci ár
Honda CBF 1000 2009

98 HP
998 ccm
242 kg
1 779 337,00 Ftátlagos piaci ár
Honda CBF 1000 2008

98 HP
998 ccm
228 kg
1 678 773,00 Ftátlagos piaci ár
Honda CBF 1000 2007

98 HP
998 ccm
228 kg
1 570 504,00 Ftátlagos piaci ár
Honda CBF 1000 2006

98 HP
998 ccm
228 kg
2 694 552,00 Ftátlagos piaci ár
GYIK Honda CBF 1000
- Mennyi a Honda CBF 1000 aktuális piaci ára?
- Egy 2006-os Honda CBF 1000, amely átlagosan 37 986 kilométert futott, jelenleg átlagosan 1 714 530 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Honda CBF 1000 vagy egy Honda CBR1000RR Fireblade?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Honda CBF 1000 modell hozzáférhetősége?
- A Sport touring motorcycle-típusú motorokhoz mérten a Honda CBF 1000 modell elérhetősége jó. Sok Honda CBF 1000 található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Honda CBF 1000 ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2019-os gyártási évét, akkor a Honda CBF 1000 árstabilitása a Sport touring motorcycle-típusú más motorokhoz viszonyítva jó volt. Az árak alakulása az első évben +2%, a második évben -6% és a harmadik évben pedig +7% volt.
- Mennyire közkedvelt a Honda CBF 1000?
- Nagyon erős a kereslet a piacon a Honda CBF 1000 iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat gyakran olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Honda CBF 1000 Képek
Forrás: 1000PS
További képek megjelenítése
















