Suzuki GSR 600 2007
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Suzuki GSR 600 2007
Motor és Meghajtás
| Max. Teljesítmény | 98 HP |
|---|---|
| Véghajtás | Lánc |
| Hengerek száma | 4 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 599 ccm |
Adatok és Méretek
| Tengelytáv | 1400 mm |
|---|---|
| Ülésmagasság -tól | 785 mm |
| Száraz tömeg | 183 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 16.5 l |
Ár Suzuki GSR 600
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
Suzuki GSR 600 Előzmények
Suzuki GSR 600 2013

98 HP
599.4 ccm
213 kg
Suzuki GSR 600 2012

98 HP
599.4 ccm
213 kg
1 487 782,00 Ftátlagos piaci ár
Suzuki GSR 600 2011

98 HP
599.4 ccm
213 kg
1 591 185,00 Ftátlagos piaci ár
Suzuki GSR 600 2010

98 HP
599.4 ccm
213 kg
1 586 319,00 Ftátlagos piaci ár
Suzuki GSR 600 2009

98 HP
599.4 ccm
215 kg
1 411 143,00 Ftátlagos piaci ár
Suzuki GSR 600 2008

98 HP
599 ccm
183 kg
1 386 812,00 Ftátlagos piaci ár
Suzuki GSR 600 2007

98 HP
599 ccm
183 kg
1 317 877,00 Ftátlagos piaci ár
Suzuki GSR 600 2006

98 HP
599 ccm
183 kg
1 127 292,00 Ftátlagos piaci ár
Alternatívák a Suzuki GSR 600
GYIK Suzuki GSR 600
- Mennyi a Suzuki GSR 600 aktuális piaci ára?
- Egy 2008-as Suzuki GSR 600, amely átlagosan 24 825 kilométert futott, jelenleg átlagosan 1 505 690 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Suzuki GSR 600 vagy egy Triumph Street Triple?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Suzuki GSR 600 modell hozzáférhetősége?
- A Naked bike-típusú motorokhoz mérten a Suzuki GSR 600 modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű Suzuki GSR 600 motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Suzuki GSR 600 ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2007 gyártási évét, akkor a Suzuki GSR 600 árstabilitása a Naked bike-típusú más motorokhoz viszonyítva normális volt. Az árak alakulása az első évben -8%, a második évben -12% és a harmadik évben pedig -9% volt.
- Mennyire közkedvelt a Suzuki GSR 600?
- Nagyon erős a kereslet a piacon a Suzuki GSR 600 iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat gyakran olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Suzuki GSR 600 Képek
Forrás: 1000PS
További képek megjelenítése


















