Husqvarna SM 610 2008
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Husqvarna SM 610 2008
Motor és Meghajtás
| Max. Teljesítmény | 60 HP |
|---|---|
| Véghajtás | Lánc |
| Hengerek száma | 1 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 576 ccm |
Adatok és Méretek
| Tengelytáv | 1500 mm |
|---|---|
| Ülésmagasság -tól | 920 mm |
| Száraz tömeg | 140 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 12.5 l |
| Legnagyobb sebesség | 160 km/h |
| Jogosítvány típusok | A |
Husqvarna SM 610 Előzmények
Husqvarna SM 610 2009

576 ccm
142 kg
Husqvarna SM 610 2008

60 HP
576 ccm
140 kg
Husqvarna SM 610 2007

60 HP
576 ccm
140 kg
Husqvarna SM 610 2006

60 HP
576 ccm
140 kg
Husqvarna SM 610 2005

60 HP
576 ccm
140 kg
GYIK Husqvarna SM 610
- Mennyi a Husqvarna SM 610 aktuális piaci ára?
- Egy 2010-es Husqvarna SM 610, amely átlagosan 12 600 kilométert futott, jelenleg átlagosan 1 906 830 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Husqvarna SM 610 vagy egy {AlternativeBrandModel}?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Husqvarna SM 610 modell hozzáférhetősége?
- A Supermoto-típusú motorokhoz mérten a Husqvarna SM 610 modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű Husqvarna SM 610 motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Husqvarna SM 610 ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2008 gyártási évét, akkor a Husqvarna SM 610 árstabilitása a Supermoto-típusú más motorokhoz viszonyítva rossz volt. Az árak alakulása az első évben -11%, a második évben -22% és a harmadik évben pedig -8% volt.
- Mennyire közkedvelt a Husqvarna SM 610?
- Erős a kereslet a piacon a Husqvarna SM 610 iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat gyakran olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.























