Yamaha XT660Z Tenere 2012
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Yamaha XT660Z Tenere 2012
Motor és Meghajtás
| Furat | 100 mm |
|---|---|
| Löket | 84 mm |
| Max. Teljesítmény | 48 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 6000 ford./perc |
| Nyomaték | 58 Nm |
| Fordulatszám max. nyomatéknál | 5500 ford./perc |
| Kompresszióarány | 10 |
| Véghajtás | Lánc |
| Fokozatok száma | 5 |
| Hengerek száma | 1 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Szelepek hengerenként | 4 |
| Lökettérfogat | 660 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Teleszkópos villa |
|---|
Váz
| Váz | Acél |
|---|
Fékek elöl
| Típus | Dupla lemez |
|---|
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 90 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 90 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 21 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 130 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 80 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
| Hosszúság | 2246 mm |
| Szélesség | 865 mm |
| Magasság | 1477 mm |
| Tengelytáv | 1500 mm |
| Ülésmagasság -tól | 895 mm |
| Súly menetkész állapotban | 206 kg |
| Menetkész tömeg (ABS-el) | 209 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 23 l |
| Jogosítvány típusok | A2 |
Ár Yamaha XT660Z Tenere
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
Yamaha XT660Z Tenere Előzmények
Yamaha XT660Z Tenere 2017

48 HP
660 ccm
206 kg
Yamaha XT660Z Tenere 2016

48 HP
660 ccm
206 kg
Yamaha XT660Z Tenere 2015

48 HP
660 ccm
206 kg
Yamaha XT660Z Tenere 2014

48 HP
660 ccm
206 kg
Yamaha XT660Z Tenere 2013

48 HP
660 ccm
206 kg
Yamaha XT660Z Tenere 2012

48 HP
660 ccm
206 kg
Yamaha XT660Z Tenere 2011

48 HP
660 ccm
206 kg
Yamaha XT660Z Tenere 2010

48 HP
660 ccm
206 kg
2 222 144,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha XT660Z Tenere 2009

48 HP
660 ccm
206 kg
2 245 663,00 Ftátlagos piaci ár
GYIK gumiabroncsok Yamaha XT660Z Tenere
- Milyen gumiabroncsokat ajánl jelenleg az 1000PS szerkesztősége ehhez a modellhez?
Túra enduro út
Tiszta útra összpontosító utazó endurógumi, amely a rövid kitérőkkel is megbirkózik a kavicsos utakon.
Túraenduro 50 / 50
Vegyes közúti és terepjáró használatra tervezett gumiabroncsok.
Túraenduro 80 országúti / 20 terepjáró
Igazi túraenduro gumiabroncsok, amelyek a kavicsos hágókon való alkalmi kitérőkhöz is szórakoztatóak.
Alternatívák a Yamaha XT660Z Tenere
GYIK Yamaha XT660Z Tenere
- Mennyi a Yamaha XT660Z Tenere aktuális piaci ára?
- Egy 2016-os Yamaha XT660Z Tenere, amely átlagosan 0 kilométert futott, jelenleg átlagosan 3 649 100 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Yamaha XT660Z Tenere vagy egy Kawasaki Versys 650?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Yamaha XT660Z Tenere modell hozzáférhetősége?
- Az Enduro motorcycle-típusú motorokhoz mérten a Yamaha XT660Z Tenere modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű Yamaha XT660Z Tenere motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Yamaha XT660Z Tenere ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2015-os gyártási évét, akkor a Yamaha XT660Z Tenere árstabilitása az Enduro motorcycle-típusú más motorokhoz viszonyítva nagyon jó volt. Az árak alakulása az első évben +4%, a második évben -10% és a harmadik évben pedig -8% volt.
- Mennyire közkedvelt a Yamaha XT660Z Tenere?
- Nagyon erős a kereslet a piacon a Yamaha XT660Z Tenere iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat gyakran olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Yamaha XT660Z Tenere Képek
Forrás: 1000PS







További képek megjelenítése























