Triumph Rocket III 2009
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Triumph Rocket III 2009
Motor és Meghajtás
| Motor típusa | Sor |
|---|---|
| Furat | 101.6 mm |
| Löket | 94.3 mm |
| Max. Teljesítmény | 140 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 6000 ford./perc |
| Max. Nyomaték | 200 Nm |
| Maximális teljesítmény | 2500 ford./perc |
| Véghajtás | Kardán |
| Hengerek száma | 3 |
| Szelepvezérlés | DOHC |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 2294 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Upside-Down teleszkópos villa |
|---|---|
| Márka | Kayaba |
Hátsó Felfüggesztés
| Lengéscsillapító | Dual Shock |
|---|---|
| Márka | Kayaba |
Fékek elöl
| Dugattyú | Négy dugattyú |
|---|---|
| Márka | Nissin |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Dugattyú | Dupla dugattyú |
| Felvétel | Úszó féknyereg |
| Márka | Brembo |
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
|---|---|
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 16 hüvelyk |
| Hosszúság | 2500 mm |
| Szélesség | 970 mm |
| Magasság | 1165 mm |
| Tengelytáv | 1695 mm |
| Ülésmagasság -tól | 740 mm |
| Száraz tömeg | 320 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 24 l |
| Jogosítvány típusok | A |
Triumph Rocket III Előzmények
Triumph Rocket III 2006

142 HP
2294 ccm
320 kg
Triumph Rocket III 2005
Triumph Rocket III 2005
142 HP
2294 ccm
320 kg
Alternatívák a Triumph Rocket III
GYIK Triumph Rocket III
- Mennyi a Triumph Rocket III aktuális piaci ára?
- Egy 2007-es Triumph Rocket III, amely átlagosan 32 512 kilométert futott, jelenleg átlagosan 3 700 370 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Triumph Rocket III vagy egy Triumph Rocket 3 GT?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Triumph Rocket III modell hozzáférhetősége?
- A Chopper/Cruiser-típusú motorokhoz mérten a Triumph Rocket III modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű Triumph Rocket III motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Triumph Rocket III ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2020-es gyártási évét, akkor a Triumph Rocket III árstabilitása a Chopper/Cruiser-típusú más motorokhoz viszonyítva jó volt. Az árak alakulása az első évben +6%, a második évben -22% és a harmadik évben pedig +16% volt.
- Mennyire közkedvelt a Triumph Rocket III?
- Erős a kereslet a piacon a Triumph Rocket III iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat ritkán olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Triumph Rocket III Képek
Forrás: 1000PS
További képek megjelenítése



























