Benelli TNT 1130 2008
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Benelli TNT 1130 2008
Motor és Meghajtás
| Max. Teljesítmény | 137 HP |
|---|---|
| Véghajtás | Lánc |
| Hengerek száma | 3 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 1130 ccm |
Adatok és Méretek
| Tengelytáv | 1419 mm |
|---|---|
| Ülésmagasság -tól | 780 mm |
| Száraz tömeg | 199 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 17 l |
| Legnagyobb sebesség | 250 km/h |
| Jogosítvány típusok | A |
Ár Benelli TNT 1130
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
Benelli TNT 1130 Előzmények
Benelli TNT 1130 2014

129 HP
1131 ccm
205 kg
Benelli TNT 1130 2013

129 HP
1131 ccm
205 kg
Benelli TNT 1130 2012

137 HP
1131 ccm
208 kg
Benelli TNT 1130 2011
Benelli TNT 1130 2011
137 HP
1131 ccm
208 kg
1 409 006,00 Ftátlagos piaci ár
Benelli TNT 1130 2009

137 HP
1131 ccm
199 kg
Benelli TNT 1130 2008

137 HP
1130 ccm
199 kg
Benelli TNT 1130 2007

137 HP
1130 ccm
199 kg
Benelli TNT 1130 2006

137 HP
1130 ccm
199 kg
Benelli TNT 1130 2005

137 HP
1130 ccm
199 kg
GYIK Benelli TNT 1130
- Mennyi a Benelli TNT 1130 aktuális piaci ára?
- Egy 2005-ös Benelli TNT 1130, amely átlagosan 4 700 kilométert futott, jelenleg átlagosan 2 434 250 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Benelli TNT 1130 vagy egy {AlternativeBrandModel}?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Benelli TNT 1130 modell hozzáférhetősége?
- A Naked bike-típusú motorokhoz mérten a Benelli TNT 1130 modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű Benelli TNT 1130 motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Benelli TNT 1130 ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2006 gyártási évét, akkor a Benelli TNT 1130 árstabilitása a Naked bike-típusú más motorokhoz viszonyítva nagyon rossz volt. Az árak alakulása az első évben -29%, a második évben +14% és a harmadik évben pedig -23% volt.
- Mennyire közkedvelt a Benelli TNT 1130?
- Erős a kereslet a piacon a Benelli TNT 1130 iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat ritkán olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.























