Honda VT 750 Shadow 2011
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Honda VT 750 Shadow 2011
Motor és Meghajtás
| Furat | 79 mm |
|---|---|
| Löket | 76 mm |
| Max. Teljesítmény | 45 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 5500 ford./perc |
| Nyomaték | 64 Nm |
| Fordulatszám max. nyomatéknál | 3500 ford./perc |
| Kompresszióarány | 9.6 |
| Indítás | Elektromos |
| Kuplung | Többlemezes olajfürdőben |
| Gyújtás | Tranzisztor |
| Véghajtás | Kardán |
| Fokozatok száma | 5 |
| Hengerek száma | 2 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Szelepek hengerenként | 3 |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 745 ccm |
Váz
| Váz | Acél |
|---|---|
| Váz típusa | Dupla bölcső |
Fékek elöl
| Dugattyú | Három dugattyú |
|---|
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Dugattyú | Egy dugattyú |
Segédrendszerek
| Vezetést segítő rendszerek | ABS |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 120 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 90 % |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 160 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 80 % |
| Hosszúság | 2510 mm |
| Szélesség | 920 mm |
| Magasság | 1125 mm |
| Tengelytáv | 1640 mm |
| Ülésmagasság -tól | 658 mm |
| Súly menetkész állapotban | 262 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 14.6 l |
| Legnagyobb sebesség | 151 km/h |
| Jogosítvány típusok | A2 |
Ár Honda VT 750 Shadow
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
Honda VT 750 Shadow Előzmények
Honda VT 750 Shadow 2017

45.5 HP
745 ccm
262 kg
Honda VT 750 Shadow 2016

45.5 HP
745 ccm
262 kg
Honda VT 750 Shadow 2015

45.5 HP
745 ccm
262 kg
Honda VT 750 Shadow 2014

45.5 HP
745 ccm
262 kg
Honda VT 750 Shadow 2013

45.5 HP
745 ccm
262 kg
2 416 784,00 Ftátlagos piaci ár
Honda VT 750 Shadow 2012

45.5 HP
745 ccm
262 kg
Honda VT 750 Shadow 2011

45 HP
745 ccm
262 kg
Honda VT 750 Shadow 2010

45 HP
745 ccm
262 kg
2 594 394,00 Ftátlagos piaci ár
Honda VT 750 Shadow 2009

46 HP
745 ccm
257 kg
1 847 867,00 Ftátlagos piaci ár
Honda VT 750 Shadow 2008

46 HP
745 ccm
238 kg
2 047 779,00 Ftátlagos piaci ár
Honda VT 750 Shadow 2007

46 HP
745 ccm
238 kg
1 677 151,00 Ftátlagos piaci ár
Honda VT 750 Shadow 2006

46 HP
745 ccm
238 kg
1 964 246,00 Ftátlagos piaci ár
Honda VT 750 Shadow 2005

46 HP
745 ccm
238 kg
1 700 265,00 Ftátlagos piaci ár
GYIK Honda VT 750 Shadow
- Mennyi a Honda VT 750 Shadow aktuális piaci ára?
- Egy 2014-es Honda VT 750 Shadow, amely átlagosan 13 773 kilométert futott, jelenleg átlagosan 2 620 890 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Honda VT 750 Shadow vagy egy Honda VT 750 C2 Shadow Spirit?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Honda VT 750 Shadow modell hozzáférhetősége?
- A Chopper/Cruiser-típusú motorokhoz mérten a Honda VT 750 Shadow modell elérhetősége jó. Sok Honda VT 750 Shadow található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Honda VT 750 Shadow ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2014-es gyártási évét, akkor a Honda VT 750 Shadow árstabilitása a Chopper/Cruiser-típusú más motorokhoz viszonyítva nagyon jó volt. Az árak alakulása az első évben +32%, a második évben -14% és a harmadik évben pedig -9% volt.
- Mennyire közkedvelt a Honda VT 750 Shadow?
- Nagyon erős a kereslet a piacon a Honda VT 750 Shadow iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat ritkán olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Honda VT 750 Shadow Képek
Forrás: 1000PS
































