KTM 640 LC4 Enduro 2005
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció KTM 640 LC4 Enduro 2005
Motor és Meghajtás
| Max. Teljesítmény | 54 HP |
|---|---|
| Véghajtás | Lánc |
| Hengerek száma | 1 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 625 ccm |
Adatok és Méretek
| Tengelytáv | 1510 mm |
|---|---|
| Ülésmagasság -tól | 910 mm |
| Száraz tömeg | 148 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 11.2 l |
| Legnagyobb sebesség | 169 km/h |
| Jogosítvány típusok | A |
KTM 640 LC4 Enduro Előzmények
KTM 640 LC4 Enduro 2006

54 HP
625 ccm
148 kg
KTM 640 LC4 Enduro 2005

54 HP
625 ccm
148 kg
GYIK KTM 640 LC4 Enduro
- Mennyi a KTM 640 LC4 Enduro aktuális piaci ára?
- Egy 2026-os KTM 640 LC4 Enduro, amely átlagosan 9 300 kilométert futott, jelenleg átlagosan 3 117 930 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy KTM 640 LC4 Enduro vagy egy KTM 690 Enduro R?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a KTM 640 LC4 Enduro modell hozzáférhetősége?
- Az Enduro motorcycle-típusú motorokhoz mérten a KTM 640 LC4 Enduro modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű KTM 640 LC4 Enduro motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt KTM 640 LC4 Enduro ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2007-os gyártási évét, akkor a KTM 640 LC4 Enduro árstabilitása az Enduro motorcycle-típusú más motorokhoz viszonyítva jó volt. Az árak alakulása az első évben -4%, a második évben -10% és a harmadik évben pedig -4% volt.
- Mennyire közkedvelt a KTM 640 LC4 Enduro?
- Középszerű a kereslet a piacon a KTM 640 LC4 Enduro iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat ritkán olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
















