Benda Chinchilla 350 CVT
Műszaki adatok, árak és vélemények.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Benda Chinchilla 350 CVT 2026 Tapasztalatok és szakértői tesztek
Der Horvath
A Benda Chinchilla 350 NEO egy merész cruiser, amely CVT-váltójával tudatosan új utakat jár be, és így mindenekelott egy dolgot ér el: a maximális hozzáférhetoséget. Könnyebben vezetheto, mint szinte bármely más motor ebben a kategóriában, és egyértelmuen a kezdoknek, a sporthoz visszatéroknek és mindenkinek szól, aki nyugodtan szeretne cirkálni anélkül, hogy a sebességváltással kellene foglalkoznia. Még ha a klasszikus V2-es érzelmek egy része el is veszik a folyamat során, az összcsomag lenyugöz a mindennapi használatra való alkalmasságával, a kényelmével és mindenekelott a meglepoen jól muködo koncepciójával.
Olvassa el a teljes cikket az 1000PS.com oldalon

Kulcs Specifikáció Benda Chinchilla 350 CVT 2026
Motor és Meghajtás
| Motor típusa | V |
|---|---|
| Furat | 42 mm |
| Löket | 45 mm |
| Max. Teljesítmény | 34 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 8700 ford./perc |
| Nyomaték | 31 Nm |
| Fordulatszám max. nyomatéknál | 6500 ford./perc |
| Kompresszióarány | 11.5 |
| Üzemanyagrendszer | Injekció |
| Indítás | Elektromos |
| Kuplung | Antihopping, Tengelykapcsoló-rendszerek |
| Véghajtás | Öv |
| Sebességváltó | Variomatic |
| Hengerek száma | 2 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Szelepek hengerenként | 4 |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 343 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Upside-Down teleszkópos villa |
|---|---|
| Rugóút | 115 mm |
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Lengőkar |
|---|---|
| Rugóút | 37 mm |
Váz
| Váz | Acél |
|---|
Fékek elöl
| Típus | Egyetlen lemez |
|---|---|
| Átmérő | 320 mm |
| Dugattyú | Négy dugattyú |
| Működtetés | Hidraulikus |
| Technológia | radiális |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Átmérő | 260 mm |
| Dugattyú | Dupla dugattyú |
Segédrendszerek
| Vezetést segítő rendszerek | ABS |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 120 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 80 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 16 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 150 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 80 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 15 hüvelyk |
| Hosszúság | 2190 mm |
| Szélesség | 895 mm |
| Magasság | 1050 mm |
| Tengelytáv | 1485 mm |
| Ülésmagasság -tól | 690 mm |
| Menetkész tömeg (ABS-el) | 195 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 16 l |
| Jogosítvány típusok | A2 |
| Max. megtehető táv | 355 km |
| kombinált CO2-kibocsátás | 104 g/km |
| Kombinált üzemanyag-fogyasztás | 4.5 l/100km |
| Zajterhelés állóhelyzetben | 94 dB |
| Euro norma | Euro 5+ |
Felszereltség
| Felszereltség | LED-fényszórók, USB aljzat, Töltés és áramellátás, Világítás |
|---|
Legfrissebb 1000PS cikkek: Benda Chinchilla 350 CVT
GYIK gumiabroncsok Benda Chinchilla 350 CVT
- Milyen gumiabroncsokat ajánl jelenleg az 1000PS szerkesztősége ehhez a modellhez?
Tourer és cruiser
A nagy futásteljesítmény és a menő megjelenés nagyon fontos, a nedves tapadás ugyanolyan üdvözlendő. A hangsúly a túra alkalmasságon van, és kevésbé a sportosságon.
GYIK Benda Chinchilla 350 CVT
- Mennyi a Benda Chinchilla 350 CVT aktuális piaci ára?
- Egy 2026-os Benda Chinchilla 350 CVT, amely átlagosan 0 kilométert futott, jelenleg átlagosan 2 441 500 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Benda Chinchilla 350 CVT vagy egy QJ Motor SRV 400 AMT?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Benda Chinchilla 350 CVT modell hozzáférhetősége?
- A Chopper/Cruiser-típusú motorokhoz mérten a Benda Chinchilla 350 CVT modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű Benda Chinchilla 350 CVT motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire közkedvelt a Benda Chinchilla 350 CVT?
- Nagyon gyenge a kereslet a piacon a Benda Chinchilla 350 CVT iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat ritkán olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Benda Chinchilla 350 CVT Képek
Forrás: 1000PS









