Benda Napoleonbob 250 2026
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Benda Napoleonbob 250 2026
Motor és Meghajtás
| Motor típusa | V |
|---|---|
| Furat | 53.5 mm |
| Löket | 55.4 mm |
| Max. Teljesítmény | 26 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 9000 ford./perc |
| Nyomaték | 25 Nm |
| Fordulatszám max. nyomatéknál | 5500 ford./perc |
| Kompresszióarány | 11.8 |
| Üzemanyagrendszer | Injekció |
| Indítás | Elektromos |
| Kuplung | Többlemezes olajfürdőben, Antihopping, Tengelykapcsoló-rendszerek |
| Véghajtás | Lánc |
| Fokozatok száma | 6 |
| Hengerek száma | 2 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Szelepek hengerenként | 4 |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 249 ccm |
Első Felfüggesztés
| Rugóút | 75 mm |
|---|
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Lengőkar |
|---|---|
| Lengéscsillapító | Dual Shock |
| Rugóút | 38 mm |
| Anyag | Acél |
Váz
| Váz | Acél |
|---|
Fékek elöl
| Típus | Egyetlen lemez |
|---|---|
| Átmérő | 320 mm |
| Dugattyú | Négy dugattyú |
| Működtetés | Hidraulikus |
| Technológia | radiális |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Átmérő | 260 mm |
| Dugattyú | Dupla dugattyú |
Segédrendszerek
| Vezetést segítő rendszerek | ABS, Csúszásgátló vezérlés, Kipörgésgátló |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 130 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 80 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 18 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 160 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 70 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 18 hüvelyk |
| Hosszúság | 2320 mm |
| Szélesség | 810 mm |
| Magasság | 1030 mm |
| Tengelytáv | 1540 mm |
| Ülésmagasság -tól | 748 mm |
| Ülésmagasság max. | 748 mm |
| Súly menetkész állapotban | 195 kg |
| Menetkész tömeg (ABS-el) | 195 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 9 l |
| Max. megtehető táv | 306 km |
| kombinált CO2-kibocsátás | 71 g/km |
| Kombinált üzemanyag-fogyasztás | 3.1 l/100km |
| Zajterhelés állóhelyzetben | 94 dB |
| Euro norma | Euro 5+ |
| Földtávolság | 120 mm |
Felszereltség
| Felszereltség | TFT kijelző, Modern elektronika |
|---|
Legfrissebb 1000PS cikkek: Benda Napoleonbob 250
Ár Benda Napoleonbob 250
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
Benda Napoleonbob 250 Előzmények
Benda Napoleonbob 250 2025

26 HP
249 ccm
182 kg
GYIK gumiabroncsok Benda Napoleonbob 250
GYIK Benda Napoleonbob 250
- Mennyi a Benda Napoleonbob 250 aktuális piaci ára?
- Egy 2026-os Benda Napoleonbob 250, amely átlagosan 0 kilométert futott, jelenleg átlagosan 2 086 210 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Benda Napoleonbob 250 vagy egy Benda Rock 125?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Benda Napoleonbob 250 modell hozzáférhetősége?
- A Chopper/Cruiser-típusú motorokhoz mérten a Benda Napoleonbob 250 modell elérhetősége jó. Sok Benda Napoleonbob 250 található a használtmotor piacon.
- Mennyire közkedvelt a Benda Napoleonbob 250?
- Gyenge a kereslet a piacon a Benda Napoleonbob 250 iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat ritkán olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Benda Napoleonbob 250 Képek
Forrás: 1000PS





További képek megjelenítése












