QJ Motor SRK 921 RR 2026
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció QJ Motor SRK 921 RR 2026
Motor és Meghajtás
| Motor típusa | Sor |
|---|---|
| Max. Teljesítmény | 129.2 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 10000 ford./perc |
| Nyomaték | 93 Nm |
| Fordulatszám max. nyomatéknál | 8000 ford./perc |
| Kompresszióarány | 13 |
| Üzemanyagrendszer | Injekció |
| Indítás | Elektromos |
| Véghajtás | Lánc |
| Sebességváltó | Sebességváltó |
| Fokozatok száma | 6 |
| Hengerek száma | 4 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Szelepek hengerenként | 4 |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 921 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Upside-Down teleszkópos villa |
|---|---|
| Átmérő | 58 mm |
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Egyetlen lengőkar |
|---|---|
| Lengéscsillapító | Monoshock |
Váz
| Váz | Acél |
|---|---|
| Váz típusa | Rácsos cső |
| Kormányzási tengely szöge | 24 fok |
| Kormányutánfutás | 95 mm |
Fékek elöl
| Típus | Dupla lemez |
|---|---|
| Átmérő | 320 mm |
| Dugattyú | Négy dugattyú |
| Felvétel | Fix féknyereg |
| Működtetés | Hidraulikus |
| Márka | Brembo |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Átmérő | 260 mm |
| Dugattyú | Egy dugattyú |
| Felvétel | Úszó féknyereg |
| Márka | Brembo |
Segédrendszerek
| Vezetést segítő rendszerek | ABS, Utazási módok, Kormánycsillapító, Modern elektronika |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 120 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 70 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 190 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 50 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
| Hosszúság | 2085 mm |
| Szélesség | 790 mm |
| Magasság | 1130 mm |
| Tengelytáv | 1425 mm |
| Ülésmagasság -tól | 835 mm |
| Menetkész tömeg (ABS-el) | 215 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 16 l |
| Legnagyobb sebesség | 235 km/h |
| Max. megtehető táv | 258 km |
| kombinált CO2-kibocsátás | 139 g/km |
| Kombinált üzemanyag-fogyasztás | 6.2 l/100km |
| Euro norma | Euro 5+ |
Felszereltség
| Felszereltség | Bluetooth, Csatlakoztathatóság, LED-fényszórók, TFT kijelző, USB aljzat, Integrált navigációs rendszer, Modern elektronika, Töltés és áramellátás, Csatlakoztathatóság, Világítás |
|---|
Ár QJ Motor SRK 921 RR
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
QJ Motor SRK 921 RR Előzmények
QJ Motor SRK 921 RR 2025

129.2 HP
921 ccm
215 kg
GYIK gumiabroncsok QJ Motor SRK 921 RR
- Milyen gumiabroncsokat ajánl jelenleg az 1000PS szerkesztősége ehhez a modellhez?
Sporttúra gumiabroncsok
Naked bike-ok, sporttúrázók, de sportmotorok számára is. Nagyon fontos a nagy futásteljesítmény, valamint a nedves tapadás. A hangsúly a túra alkalmasságon van, és kevésbé a sportosságon.
Hypersport gumiabroncsok pályanapokra való alkalmassággal
Sportos gumiabroncsok az útra, amelyek a pályanapokon is jól működnek. Néhány kompromisszum esőben az úton vagy hőségben a pályán.
Országúti sport abroncsok
Minden igényt kielégítő gumiabroncs sportos országúti motorosok számára. Szuper sportmotorok, naked bike-ok, sporttúrázók. Alkalmi kirándulások a versenypályán is. A futásteljesítmény azonban szerepet játszik, csakúgy, mint a rövid bemelegedési idő és a rossz időjárási viszonyok közötti teljesítmény.
GYIK QJ Motor SRK 921 RR
- Mennyi a QJ Motor SRK 921 RR aktuális piaci ára?
- Egy 2026-os QJ Motor SRK 921 RR, amely átlagosan 0 kilométert futott, jelenleg átlagosan 5 050 630 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy QJ Motor SRK 921 RR vagy egy MV Agusta Brutale 1000 RR?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a QJ Motor SRK 921 RR modell hozzáférhetősége?
- A Supersport-típusú motorokhoz mérten a QJ Motor SRK 921 RR modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű QJ Motor SRK 921 RR motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire közkedvelt a QJ Motor SRK 921 RR?
- Nagyon gyenge a kereslet a piacon a QJ Motor SRK 921 RR iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat ritkán olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
QJ Motor SRK 921 RR Képek
Forrás: 1000PS





További képek megjelenítése

















