CFMOTO CFORCE 1000 MUD Version 2025
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció CFMOTO CFORCE 1000 MUD Version 2025
Motor és Meghajtás
| Motor típusa | V |
|---|---|
| Furat | 91 mm |
| Löket | 74 mm |
| Max. Teljesítmény | 86 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 7500 ford./perc |
| Nyomaték | 85 Nm |
| Fordulatszám max. nyomatéknál | 5500 ford./perc |
| Üzemanyagrendszer | Injekció |
| Indítás | Elektromos |
| Sebességváltó | Variomatic |
| Hengerek száma | 2 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Szelepvezérlés | OHC |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 963 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | A-kar |
|---|---|
| Beállítási lehetőség | Tömörítés, Visszapattanás |
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Keresztlengőkar |
|---|---|
| Beállítási lehetőség | Tömörítés, Visszapattanás |
Fékek elöl
| Típus | Dupla lemez |
|---|---|
| Működtetés | Hidraulikus |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|
Segédrendszerek
| Vezetést segítő rendszerek | ABS |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs átmérője | 14 hüvelyk |
|---|---|
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 14 hüvelyk |
| Hosszúság | 2491 mm |
| Szélesség | 1370 mm |
| Magasság | 1390 mm |
| Tengelytáv | 1480 mm |
| Menetkész tömeg (ABS-el) | 522 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 26 l |
| Maximális engedélyezett súly | 795 kg |
| Földtávolság | 334 mm |
Felszereltség
| Felszereltség | LED-fényszórók, TFT kijelző, USB aljzat, USB-C aljzat |
|---|
CFMOTO CFORCE 1000 MUD Version Előzmények
CFMOTO CFORCE 1000 MUD Version 2026

86 HP
963 ccm
521 kg
CFMOTO CFORCE 1000 MUD Version 2025

86 HP
963 ccm
522 kg
GYIK CFMOTO CFORCE 1000 MUD Version
- Mennyi a CFMOTO CFORCE 1000 MUD Version aktuális piaci ára?
- Egy 2025-ös CFMOTO CFORCE 1000 MUD Version, amely átlagosan 159 kilométert futott, jelenleg átlagosan 5 324 420 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy CFMOTO CFORCE 1000 MUD Version vagy egy CFMOTO CFORCE 1000 Touring Pro?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a CFMOTO CFORCE 1000 MUD Version modell hozzáférhetősége?
- A Quad/ATV-típusú motorokhoz mérten a CFMOTO CFORCE 1000 MUD Version modell elérhetősége jó. Sok CFMOTO CFORCE 1000 MUD Version található a használtmotor piacon.
- Mennyire közkedvelt a CFMOTO CFORCE 1000 MUD Version?
- Gyenge a kereslet a piacon a CFMOTO CFORCE 1000 MUD Version iránt.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
CFMOTO CFORCE 1000 MUD Version Képek
Forrás: 1000PS














