Zontes 368 D 2026
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Zontes 368 D 2026
Motor és Meghajtás
| Max. Teljesítmény | 38.7 HP |
|---|---|
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 7500 ford./perc |
| Nyomaték | 40 Nm |
| Fordulatszám max. nyomatéknál | 6000 ford./perc |
| Kompresszióarány | 11.8 |
| Üzemanyagrendszer | Injekció |
| Indítás | Elektromos |
| Hengerek száma | 1 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Szelepek hengerenként | 4 |
| Szelepvezérlés | DOHC |
| Hűtés | folyadék |
| Kenés | Nyomás-keringetés |
| Lökettérfogat | 368 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Upside-Down teleszkópos villa |
|---|---|
| Átmérő | 41 mm |
| Beállítási lehetőség | Tömörítés, Visszapattanás |
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Lengőkar |
|---|---|
| Lengéscsillapító | Dual Shock |
| Beállítási lehetőség | Előfeszítés |
Fékek elöl
| Típus | Egyetlen lemez |
|---|---|
| Átmérő | 276 mm |
| Működtetés | Hidraulikus |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Átmérő | 240 mm |
Segédrendszerek
| Vezetést segítő rendszerek | ABS, Utazási módok, Gumiabroncsnyomás-ellenőrző rendszer, Ride by Wire, Sebességtartó automatika, Kipörgésgátló, Modern elektronika, TCS |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 120 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 70 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 15 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 140 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 70 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 14 hüvelyk |
| Hosszúság | 2025 mm |
| Szélesség | 790 mm |
| Magasság | 1190 mm |
| Tengelytáv | 1405 mm |
| Ülésmagasság -tól | 760 mm |
| Menetkész tömeg (ABS-el) | 175 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 12 l |
| Jogosítvány típusok | A2 |
| Max. megtehető táv | 342 km |
| kombinált CO2-kibocsátás | 80 g/km |
| Kombinált üzemanyag-fogyasztás | 3.5 l/100km |
| Földtávolság | 150 mm |
Felszereltség
| Felszereltség | Bluetooth, Csatlakoztathatóság, Kulcs nélküli rendszer, LED-fényszórók, TFT kijelző, Modern elektronika, Testreszabható kijelző, Töltés és áramellátás, Kényelem, Rögzítőfék, Csatlakoztathatóság, Világítás, Tárolóhely, Tárolórekesz, Szélvédő |
|---|
Zontes 368 D Előzmények
Zontes 368 D 2025

38.7 HP
368 ccm
175 kg
GYIK gumiabroncsok Zontes 368 D
GYIK Zontes 368 D
- Mennyi a Zontes 368 D aktuális piaci ára?
- Egy 2026-os Zontes 368 D, amely átlagosan 0 kilométert futott, jelenleg átlagosan 2 044 730 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Zontes 368 D vagy egy Honda SH350i?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Zontes 368 D modell hozzáférhetősége?
- A Scooter-típusú motorokhoz mérten a Zontes 368 D modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű Zontes 368 D motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire közkedvelt a Zontes 368 D?
- Gyenge a kereslet a piacon a Zontes 368 D iránt.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Zontes 368 D Képek
Forrás: 1000PS



















