Aprilia Tuareg 660 Rally 2026
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Aprilia Tuareg 660 Rally 2026
Motor és Meghajtás
| Motor típusa | Soros forgattyústengely-eltolás |
|---|---|
| Furat | 81 mm |
| Löket | 63.93 mm |
| Max. Teljesítmény | 80 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 9250 ford./perc |
| Nyomaték | 70 Nm |
| Fordulatszám max. nyomatéknál | 6500 ford./perc |
| Kompresszióarány | 13.5 |
| Üzemanyagrendszer | Injekció |
| Indítás | Elektromos |
| Kuplung | Többlemezes olajfürdőben, Antihopping, Tengelykapcsoló-rendszerek |
| Véghajtás | Lánc |
| Sebességváltó | Sebességváltó |
| Fokozatok száma | 6 |
| Hengerek száma | 2 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Szelepek hengerenként | 4 |
| Szelepvezérlés | DOHC |
| Hűtés | folyadék |
| Elérhető A2-es jogosítvánnyal | Igen |
| Lökettérfogat | 659 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Upside-Down teleszkópos villa |
|---|---|
| Márka | Kayaba |
| Átmérő | 43 mm |
| Rugóút | 240 mm |
| Beállítási lehetőség | Tömörítés, Előfeszítés, Visszapattanás |
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Lengőkar |
|---|---|
| Lengéscsillapító | Monoshock |
| Felvétel | Elterelés |
| Márka | Kayaba |
| Rugóút | 240 mm |
| Beállítási lehetőség | Tömörítés, Előfeszítés, Visszapattanás |
| Anyag | Alumínium |
Váz
| Váz | Acél |
|---|---|
| Váz típusa | Rácsos cső |
| Kormányzási tengely szöge | 63.3 fok |
| Kormányutánfutás | 113.3 mm |
Fékek elöl
| Típus | Dupla lemez |
|---|---|
| Átmérő | 300 mm |
| Dugattyú | Négy dugattyú |
| Felvétel | Úszó féknyereg |
| Márka | Brembo |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Átmérő | 260 mm |
| Dugattyú | Egy dugattyú |
| Felvétel | Úszó féknyereg |
| Márka | Brembo |
Segédrendszerek
| Vezetést segítő rendszerek | ABS, Utazási módok, Launch-Control, Ride by Wire, Quickshifter, Kipörgésgátló, Anti-wheelie, Modern elektronika |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 90 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 90 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 21 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 150 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 70 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 18 hüvelyk |
| Hosszúság | 2220 mm |
| Szélesség | 965 mm |
| Tengelytáv | 1525 mm |
| Ülésmagasság -tól | 910 mm |
| Menetkész tömeg (ABS-el) | 199 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 18 l |
| Jogosítvány típusok | A2, A |
| Max. megtehető táv | 450 km |
| kombinált CO2-kibocsátás | 99 g/km |
| Kombinált üzemanyag-fogyasztás | 4.3 l/100km |
| Euro norma | Euro 5+ |
Felszereltség
| Felszereltség | LED-fényszórók, Világítás |
|---|
Legfrissebb 1000PS cikkek: Aprilia Tuareg 660 Rally
Ár Aprilia Tuareg 660 Rally
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
Aprilia Tuareg 660 Rally Előzmények
Aprilia Tuareg 660 Rally 2025

80 HP
659 ccm
199 kg
6 091 026,00 Ftátlagos piaci ár
GYIK gumiabroncsok Aprilia Tuareg 660 Rally
- Milyen gumiabroncsokat ajánl jelenleg az 1000PS szerkesztősége ehhez a modellhez?
Túra enduro út
Tiszta útra összpontosító utazó endurógumi, amely a rövid kitérőkkel is megbirkózik a kavicsos utakon.
Túraenduro 50 / 50
Vegyes közúti és terepjáró használatra tervezett gumiabroncsok.
Túraenduro 80 országúti / 20 terepjáró
Igazi túraenduro gumiabroncsok, amelyek a kavicsos hágókon való alkalmi kitérőkhöz is szórakoztatóak.
Alternatívák a Aprilia Tuareg 660 Rally
GYIK Aprilia Tuareg 660 Rally
- Mennyi az Aprilia Tuareg 660 Rally aktuális piaci ára?
- Egy 2025-ös Aprilia Tuareg 660 Rally, amely átlagosan 493 kilométert futott, jelenleg átlagosan 5 222 440 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Aprilia Tuareg 660 Rally vagy egy Aprilia Tuareg 660?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Aprilia Tuareg 660 Rally modell hozzáférhetősége?
- Az Enduro motorcycle-típusú motorokhoz mérten az Aprilia Tuareg 660 Rally modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű Aprilia Tuareg 660 Rally motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire közkedvelt az Aprilia Tuareg 660 Rally?
- Gyenge a kereslet a piacon az Aprilia Tuareg 660 Rally iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat gyakran olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Aprilia Tuareg 660 Rally Képek
Forrás: 1000PS




















További képek megjelenítése





















