Kawasaki Z1000 2005
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Kawasaki Z1000 2005
Motor és Meghajtás
| Furat | 77.2 mm |
|---|---|
| Löket | 50.9 mm |
| Max. Teljesítmény | 127 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 10000 ford./perc |
| Nyomaték | 95.6 Nm |
| Fordulatszám max. nyomatéknál | 8000 ford./perc |
| Kompresszióarány | 11.2 |
| Indítás | Elektromos |
| Kuplung | Többlemezes olajfürdőben |
| Véghajtás | Lánc |
| Sebességváltó | Sebességváltó |
| Fokozatok száma | 6 |
| Hengerek száma | 4 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Szelepek hengerenként | 4 |
| Szelepvezérlés | DOHC |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 953 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Upside-Down teleszkópos villa |
|---|---|
| Átmérő | 41 mm |
| Beállítási lehetőség | Előfeszítés, Visszapattanás |
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Lengőkar |
|---|---|
| Lengéscsillapító | Monoshock |
| Beállítási lehetőség | Előfeszítés, Visszapattanás |
Váz
| Váz | Acél |
|---|---|
| Kormányzási tengely szöge | 66 fok |
| Kormányutánfutás | 101 mm |
Fékek elöl
| Típus | Dupla lemez |
|---|---|
| Átmérő | 300 mm |
| Technológia | Szirom |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Átmérő | 250 mm |
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 120 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 70 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 190 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 50 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
| Hosszúság | 2080 mm |
| Szélesség | 770 mm |
| Magasság | 1055 mm |
| Tengelytáv | 1420 mm |
| Ülésmagasság -tól | 820 mm |
| Száraz tömeg | 198 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 18 l |
| Legnagyobb sebesség | 250 km/h |
| Jogosítvány típusok | A |
Legfrissebb 1000PS cikkek: Kawasaki Z1000
Ár Kawasaki Z1000
Kawasaki Z1000 Előzmények
Kawasaki Z1000 2020

142 HP
1043 ccm
221 kg
4 650 282,00 Ftátlagos piaci ár
Kawasaki Z1000 2019

142 HP
1043 ccm
221 kg
Kawasaki Z1000 2018

142 HP
1043 ccm
221 kg
Kawasaki Z1000 2017

142 HP
1043 ccm
221 kg
4 155 571,00 Ftátlagos piaci ár
Kawasaki Z1000 2016

142 HP
1043 ccm
221 kg
4 025 406,00 Ftátlagos piaci ár
Kawasaki Z1000 2015

142 HP
1043 ccm
221 kg
3 675 459,00 Ftátlagos piaci ár
Kawasaki Z1000 2014

142 HP
1043 ccm
221 kg
3 540 427,00 Ftátlagos piaci ár
Kawasaki Z1000 2013

138 HP
1043 ccm
221 kg
3 312 535,00 Ftátlagos piaci ár
Kawasaki Z1000 2012

138 HP
1043 ccm
221 kg
3 003 544,00 Ftátlagos piaci ár
Kawasaki Z1000 2011

138 HP
1043 ccm
221 kg
2 536 002,00 Ftátlagos piaci ár
Kawasaki Z1000 2010

138 HP
1043 ccm
221 kg
2 245 663,00 Ftátlagos piaci ár
Kawasaki Z1000 2009

125 HP
953 ccm
228 kg
2 337 712,00 Ftátlagos piaci ár
Kawasaki Z1000 2008

127 HP
953 ccm
205 kg
2 229 849,00 Ftátlagos piaci ár
Kawasaki Z1000 2007

125 HP
953 ccm
1 925 723,00 Ftátlagos piaci ár
Kawasaki Z1000 2006

127 HP
953 ccm
198 kg
1 611 054,00 Ftátlagos piaci ár
Kawasaki Z1000 2005

127 HP
953 ccm
198 kg
1 969 112,00 Ftátlagos piaci ár
GYIK gumiabroncsok Kawasaki Z1000
- Milyen gumiabroncsokat ajánl jelenleg az 1000PS szerkesztősége ehhez a modellhez?
Olcsó sportos mindenes
A napi munkába járáshoz és rövid hétvégi túrákhoz. Sportos gumik a második sorból - jó ár/teljesítmény arány.
Hypersport gumiabroncsok pályanapokra való alkalmassággal
Sportos gumiabroncsok az útra, amelyek a pályanapokon is jól működnek. Néhány kompromisszum esőben az úton vagy hőségben a pályán.
Országúti sport abroncsok
Minden igényt kielégítő gumiabroncs sportos országúti motorosok számára. Szuper sportmotorok, naked bike-ok, sporttúrázók. Alkalmi kirándulások a versenypályán is. A futásteljesítmény azonban szerepet játszik, csakúgy, mint a rövid bemelegedési idő és a rossz időjárási viszonyok közötti teljesítmény.
Alternatívák a Kawasaki Z1000
GYIK Kawasaki Z1000
- Mennyi a Kawasaki Z1000 aktuális piaci ára?
- Egy 2018-as Kawasaki Z1000, amely átlagosan 6 314 kilométert futott, jelenleg átlagosan 5 565 660 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Kawasaki Z1000 vagy egy Aprilia Tuono V4 1100 Factory?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Kawasaki Z1000 modell hozzáférhetősége?
- A Naked bike-típusú motorokhoz mérten a Kawasaki Z1000 modell elérhetősége nagyon jó. Nagyon sok Kawasaki Z1000 található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Kawasaki Z1000 ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2008 gyártási évét, akkor a Kawasaki Z1000 árstabilitása a Naked bike-típusú más motorokhoz viszonyítva normális volt. Az árak alakulása az első évben -5%, a második évben -6% és a harmadik évben pedig -10% volt.
- Mennyire közkedvelt a Kawasaki Z1000?
- Nagyon erős a kereslet a piacon a Kawasaki Z1000 iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat nagyon gyakran olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Kawasaki Z1000 Képek
Forrás: 1000PS





























