Can-Am MAVERICK R X RS
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Can-Am MAVERICK R X RS 2026
Motor és Meghajtás
| Motor típusa | V |
|---|
| Max. Teljesítmény | 240 HP |
|---|
| Üzemanyagrendszer | Injekció |
|---|
| Indítás | Elektromos |
|---|
| Kuplung | Többlemezes olajfürdőben |
|---|
| Gyújtás | Digitális |
|---|
| Véghajtás | közvetlen |
|---|
| 2WD | Igen |
|---|
| Sebességváltó | Kettős tengelykapcsolós |
|---|
| Fokozatok száma | 6 |
|---|
| Hengerek száma | 3 |
|---|
| Ütemek száma | 4 ütemű |
|---|
| Szelepek hengerenként | 4 |
|---|
| Szelepvezérlés | DOHC |
|---|
| Hűtés | folyadék |
|---|
| Lökettérfogat | 999 ccm |
|---|
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | A-kar |
|---|
| Rugóút | 635 mm |
|---|
| Beállítási lehetőség | Tömörítés, Visszapattanás |
|---|
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Keresztlengőkar |
|---|
| Márka | WP |
|---|
| Rugóút | 648 mm |
|---|
| Beállítási lehetőség | Tömörítés, Visszapattanás |
|---|
| Anyag | Alumínium |
|---|
Váz
Fékek elöl
| Típus | Dupla lemez |
|---|
| Átmérő | 265 mm |
|---|
| Dugattyú | Három dugattyú |
|---|
| Működtetés | Hidraulikus |
|---|
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|
| Átmérő | 255 mm |
|---|
| Dugattyú | Dupla dugattyú |
|---|
Segédrendszerek
| Vezetést segítő rendszerek | Kormányzássegítő rendszer |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs átmérője | 16 hüvelyk |
|---|
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 16 hüvelyk |
|---|
| Hosszúság | 3556 mm |
|---|
| Szélesség | 1985 mm |
|---|
| Magasság | 1815 mm |
|---|
| Tengelytáv | 2743 mm |
|---|
| Száraz tömeg | 1016 kg |
|---|
| Üzemanyagtartály kapacitása | 50 l |
|---|
| Földtávolság | 432 mm |
|---|
Felszereltség
| Felszereltség | LED-fényszórók, USB aljzat, Érintőkijelző |
|---|
Can-Am MAVERICK R X RS Előzmények
GYIK Can-Am MAVERICK R X RS
- Melyik a jobb? Egy Can-Am MAVERICK R X RS vagy egy {AlternativeBrandModel}?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Can-Am MAVERICK R X RS modell hozzáférhetősége?
- A Side-by-Side-típusú motorokhoz mérten a Can-Am MAVERICK R X RS modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű Can-Am MAVERICK R X RS motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire közkedvelt a Can-Am MAVERICK R X RS?
- Nagyon gyenge a kereslet a piacon a Can-Am MAVERICK R X RS iránt.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.