Yamaha RayZR 2024
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Yamaha RayZR 2024
Motor és Meghajtás
| Furat | 54.4 mm |
|---|---|
| Löket | 57.9 mm |
| Max. Teljesítmény | 8.15 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 6500 ford./perc |
| Nyomaték | 9.7 Nm |
| Fordulatszám max. nyomatéknál | 5000 ford./perc |
| Kompresszióarány | 10.2 |
| Üzemanyagrendszer | Injekció |
| Indítás | Elektromos |
| Kuplung | Centrifugális erő |
| Véghajtás | Öv |
| Sebességváltó | Automatikus |
| Hengerek száma | 1 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Szelepek hengerenként | 2 |
| Szelepvezérlés | OHC |
| Hűtés | Air |
| Lökettérfogat | 125 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Teleszkópos villa |
|---|---|
| Rugóút | 90 mm |
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Egység Swing |
|---|---|
| Rugóút | 80 mm |
Fékek elöl
| Típus | Egyetlen lemez |
|---|---|
| Működtetés | Hidraulikus |
Fékek hátul
| Típus | Dob |
|---|
Segédrendszerek
| Vezetést segítő rendszerek | Kombinált fékrendszer |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 90 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 90 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 12 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 110 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 90 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 10 hüvelyk |
| Hosszúság | 1880 mm |
| Szélesség | 685 mm |
| Magasság | 1190 mm |
| Tengelytáv | 1280 mm |
| Ülésmagasság -tól | 785 mm |
| Súly menetkész állapotban | 99 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 5.2 l |
| Max. megtehető táv | 288 km |
| kombinált CO2-kibocsátás | 42 g/km |
| Kombinált üzemanyag-fogyasztás | 1.8 l/100km |
Felszereltség
| Felszereltség | LED-fényszórók, Start/Stop rendszer |
|---|
Ár Yamaha RayZR
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
Yamaha RayZR Előzmények
Yamaha RayZR 2025

8.15 HP
125 ccm
99 kg
987 394,00 Ftátlagos piaci ár
Yamaha RayZR 2024

8.15 HP
125 ccm
99 kg
926 975,00 Ftátlagos piaci ár
GYIK gumiabroncsok Yamaha RayZR
GYIK Yamaha RayZR
- Mennyi a Yamaha RayZR aktuális piaci ára?
- Egy 2025-ös Yamaha RayZR, amely átlagosan 254 kilométert futott, jelenleg átlagosan 968 160 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Yamaha RayZR vagy egy Piaggio Liberty 125?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Yamaha RayZR modell hozzáférhetősége?
- A Scooter-típusú motorokhoz mérten a Yamaha RayZR modell elérhetősége nagyon jó. Nagyon sok Yamaha RayZR található a használtmotor piacon.
- Mennyire közkedvelt a Yamaha RayZR?
- Erős a kereslet a piacon a Yamaha RayZR iránt.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Yamaha RayZR Képek
Forrás: 1000PS










További képek megjelenítése
















