CFMOTO 800MT Sport 2025
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció CFMOTO 800MT Sport 2025
Motor és Meghajtás
| Motor típusa | Sor |
|---|---|
| Max. Teljesítmény | 89.9 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 9250 ford./perc |
| Nyomaték | 75 Nm |
| Fordulatszám max. nyomatéknál | 8000 ford./perc |
| Hengerek száma | 2 |
| Szelepek hengerenként | 4 |
| Szelepvezérlés | DOHC |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 799 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Upside-Down teleszkópos villa |
|---|---|
| Márka | Kayaba |
| Rugóút | 160 mm |
| Beállítási lehetőség | Tömörítés |
Hátsó Felfüggesztés
| Rugóút | 150 mm |
|---|---|
| Beállítási lehetőség | Tömörítés |
Fékek elöl
| Típus | Dupla lemez |
|---|---|
| Átmérő | 320 mm |
| Felvétel | Fix féknyereg |
| Technológia | radiális |
| Márka | J.Juan |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Átmérő | 240 mm |
| Márka | J.Juan |
Segédrendszerek
| Vezetést segítő rendszerek | ABS |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 110 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 80 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 19 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 150 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 70 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
| Hosszúság | 2234 mm |
| Szélesség | 853 mm |
| Magasság | 1277 mm |
| Tengelytáv | 1531 mm |
| Ülésmagasság -tól | 825 mm |
| Menetkész tömeg (ABS-el) | 231 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 19 l |
| kombinált CO2-kibocsátás | 119.6 g/km |
Legfrissebb 1000PS cikkek: CFMOTO 800MT Sport
Ár CFMOTO 800MT Sport
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
CFMOTO 800MT Sport Előzmények
CFMOTO 800MT Sport 2024

89.9 HP
799 ccm
231 kg
3 889 969,00 Ftátlagos piaci ár
CFMOTO 800MT Sport 2023

89.9 HP
799 ccm
231 kg
3 880 642,00 Ftátlagos piaci ár
GYIK gumiabroncsok CFMOTO 800MT Sport
- Milyen gumiabroncsokat ajánl jelenleg az 1000PS szerkesztősége ehhez a modellhez?
Túra enduro út
Tiszta útra összpontosító utazó endurógumi, amely a rövid kitérőkkel is megbirkózik a kavicsos utakon.
Túraenduro 50 / 50
Vegyes közúti és terepjáró használatra tervezett gumiabroncsok.
Túraenduro 80 országúti / 20 terepjáró
Igazi túraenduro gumiabroncsok, amelyek a kavicsos hágókon való alkalmi kitérőkhöz is szórakoztatóak.
GYIK CFMOTO 800MT Sport
- Mennyi a CFMOTO 800MT Sport aktuális piaci ára?
- Egy 2023-as CFMOTO 800MT Sport, amely átlagosan 6 298 kilométert futott, jelenleg átlagosan 3 470 950 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy CFMOTO 800MT Sport vagy egy CFMOTO 800MT Explore?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a CFMOTO 800MT Sport modell hozzáférhetősége?
- Az Enduro motorcycle-típusú motorokhoz mérten a CFMOTO 800MT Sport modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű CFMOTO 800MT Sport motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt CFMOTO 800MT Sport ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2023-as gyártási évét, akkor a CFMOTO 800MT Sport árstabilitása az Enduro motorcycle-típusú más motorokhoz viszonyítva nagyon jó volt. Az árak alakulása az első évben -3% és a második évben -7%.
- Mennyire közkedvelt a CFMOTO 800MT Sport?
- Gyenge a kereslet a piacon a CFMOTO 800MT Sport iránt.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
CFMOTO 800MT Sport Képek
Forrás: 1000PS



További képek megjelenítése






















