Piaggio 1 FCW Active 2023
Műszaki adatok, árak és vélemények.
Kulcs Specifikáció Piaggio 1 FCW Active 2023
Motor és Meghajtás
| Motor típusa | Elektromos |
|---|
| Nyomaték | 90 Nm |
|---|
| Indítás | Elektromos |
|---|
| Hűtés | Air |
|---|
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Rugóstag |
|---|
Hátsó Felfüggesztés
| Lengéscsillapító | Dual Shock |
|---|
Fékek elöl
| Típus | Egyetlen lemez |
|---|
| Átmérő | 175 mm |
|---|
Fékek hátul
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 100 mm |
|---|
| Első gumiabroncs magassága | 80 % |
|---|
| Első gumiabroncs átmérője | 10 hüvelyk |
|---|
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 100 mm |
|---|
| Hátsó gumiabroncs magassága | 80 % |
|---|
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 10 hüvelyk |
|---|
| Hosszúság | 1680 mm |
|---|
| Szélesség | 750 mm |
|---|
| Magasság | 1220 mm |
|---|
| Ülésmagasság -tól | 770 mm |
|---|
| Menetkész tömeg (ABS-el) | 94 kg |
|---|
Piaggio 1 FCW Active Előzmények
GYIK Piaggio 1 FCW Active
- Melyik a jobb? Egy Piaggio 1 FCW Active vagy egy Piaggio 1 Active?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Piaggio 1 FCW Active modell hozzáférhetősége?
- A Scooter-típusú motorokhoz mérten a Piaggio 1 FCW Active modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű Piaggio 1 FCW Active motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire közkedvelt a Piaggio 1 FCW Active?
- Nagyon gyenge a kereslet a piacon a Piaggio 1 FCW Active iránt.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Piaggio 1 FCW Active Képek