Zontes 350 GK 2022
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Zontes 350 GK 2022
Motor és Meghajtás
| Furat | 84.5 mm |
|---|---|
| Löket | 62 mm |
| Max. Teljesítmény | 39.4 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 9000 ford./perc |
| Nyomaték | 33 Nm |
| Fordulatszám max. nyomatéknál | 7500 ford./perc |
| Kompresszióarány | 12.3 |
| Üzemanyagrendszer | Injekció |
| Indítás | Elektromos |
| Hengerek száma | 1 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Szelepek hengerenként | 4 |
| Szelepvezérlés | DOHC |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 348 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Upside-Down teleszkópos villa |
|---|
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Lengőkar |
|---|---|
| Lengéscsillapító | Monoshock |
Fékek elöl
| Típus | Egyetlen lemez |
|---|
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|
Segédrendszerek
| Vezetést segítő rendszerek | ABS |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 120 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 70 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 160 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 60 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
| Hosszúság | 2070 mm |
| Szélesség | 845 mm |
| Magasság | 1120 mm |
| Jogosítvány típusok | A2 |
| kombinált CO2-kibocsátás | 85 g/km |
| Kombinált üzemanyag-fogyasztás | 3.7 l/100km |
Ár Zontes 350 GK
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
Zontes 350 GK Előzmények
Zontes 350 GK 2025

39.4 HP
348 ccm
Zontes 350 GK 2024

39.4 HP
348 ccm
Zontes 350 GK 2023

39.4 HP
348 ccm
1 906 664,00 Ftátlagos piaci ár
Zontes 350 GK 2022

39.4 HP
348 ccm
1 783 392,00 Ftátlagos piaci ár
GYIK gumiabroncsok Zontes 350 GK
- Milyen gumiabroncsokat ajánl jelenleg az 1000PS szerkesztősége ehhez a modellhez?
Olcsó mindenes könnyű motorkerékpárokhoz
A napi munkába járáshoz és rövid hétvégi túrákhoz. Sportos gumik a második sorból - jó ár/teljesítmény arány.
GYIK Zontes 350 GK
- Melyik a jobb? Egy Zontes 350 GK vagy egy Royal Enfield Meteor 350 Fireball?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Zontes 350 GK modell hozzáférhetősége?
- A Naked bike-típusú motorokhoz mérten a Zontes 350 GK modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű Zontes 350 GK motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Zontes 350 GK ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2022-es gyártási évét, akkor a Zontes 350 GK árstabilitása a Naked bike-típusú más motorokhoz viszonyítva nagyon jó volt. Az árak alakulása az első évben -9%, a második évben +7% és a harmadik évben pedig -31% volt.
- Mennyire közkedvelt a Zontes 350 GK?
- Nagyon gyenge a kereslet a piacon a Zontes 350 GK iránt.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Zontes 350 GK Képek
Forrás: 1000PS




























