LiveWire One
Műszaki adatok, árak és vélemények.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
LiveWire One 2024 Tapasztalatok és szakértői tesztek
vauli
A LiveWire One, korábbi nevén Harley-Davidson LiveWire, még mindig az egyik leggyorsabb és legjobb minoségu elektromos kerékpár a piacon. Bár a valamivel több mint 250 kilós súlya már az állványról felemelve is érezheto, vezetés közben nagy dinamizmust érezhetünk, és a szuk kanyarokat is sportosan veszi - a futómu és a fékek gond nélkül megbirkóznak ezzel. A vezetési pozíció sportos, egy dinamikus naked bike-nak megfelelo, ezért tökéletesen illik hozzá. Még az akkumulátor kapacitása is lenyugözo; ha a LiveWire One-t Eco üzemmódban, sok rekuperációval (energia-visszanyerés, amikor levesszük a lábunkat a gázpedálról) hajtjuk, meglepoen messzire juthatunk. Ekkor azonban nincs meg az a hatalmas tolóero, amit Sport módban nyújt, ami aztán túl gyorsan felemészti az akkumulátor töltöttségét.
Olvassa el a teljes cikket az 1000PS.com oldalon

Kulcs Specifikáció LiveWire One 2025
Motor és Meghajtás
| Motor típusa | Elektromos |
|---|---|
| Max. Teljesítmény | 86 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 8000 ford./perc |
| Nyomaték | 113 Nm |
| Véghajtás | Öv |
| Hűtés | folyadék |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Upside-Down teleszkópos villa |
|---|---|
| Technológia | Nagy dugattyú |
| Márka | Showa |
| Átmérő | 43 mm |
| Rugóút | 115 mm |
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Lengőkar |
|---|---|
| Lengéscsillapító | Monoshock |
| Márka | Showa |
| Rugóút | 115 mm |
Váz
| Váz | Alumínium |
|---|---|
| Váz típusa | Twin Tube |
| Kormányzási tengely szöge | 24.5 fok |
| Kormányutánfutás | 109 mm |
Fékek elöl
| Típus | Dupla lemez |
|---|---|
| Átmérő | 300 mm |
| Dugattyú | Négy dugattyú |
| Felvétel | Fix féknyereg |
| Működtetés | Hidraulikus |
| Technológia | radiális, Monoblock |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Átmérő | 260 mm |
| Dugattyú | Dupla dugattyú |
| Felvétel | Fix féknyereg |
Segédrendszerek
| Vezetést segítő rendszerek | ABS, Csúszásgátló vezérlés, Utazási módok, Kipörgésgátló, Anti-wheelie |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 120 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 70 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 180 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 55 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 17 hüvelyk |
| Hosszúság | 2145 mm |
| Szélesség | 8935 mm |
| Magasság | 1090 mm |
| Tengelytáv | 1490 mm |
| Ülésmagasság -tól | 795 mm |
| Menetkész tömeg (ABS-el) | 255 kg |
| Jogosítvány típusok | A |
| Max. megtehető táv | 225 km |
| Az akkumulátor teljesítménye (kilowattóra kWh) | 15.4 kWh |
Legfrissebb 1000PS cikkek: LiveWire One
LiveWire One Előzmények
LiveWire One 2024

100 HP
255 kg
LiveWire One 2023

100 HP
254 kg
LiveWire One 2022

100 HP
254 kg
GYIK LiveWire One
- Melyik a jobb? Egy LiveWire One vagy egy Zero SR/F?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a LiveWire One modell hozzáférhetősége?
- A Naked bike-típusú motorokhoz mérten a LiveWire One modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű LiveWire One motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire közkedvelt a LiveWire One?
- Nagyon gyenge a kereslet a piacon a LiveWire One iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat ritkán olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
LiveWire One Képek
Forrás: 1000PS
























