Aprilia SR GT 200 2025
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Aprilia SR GT 200 2025
Motor és Meghajtás
| Furat | 61.5 mm |
|---|---|
| Löket | 58.7 mm |
| Max. Teljesítmény | 17.6 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 8500 ford./perc |
| Nyomaték | 16.5 Nm |
| Fordulatszám max. nyomatéknál | 7000 ford./perc |
| Üzemanyagrendszer | Injekció |
| Indítás | Elektromos |
| Kuplung | Száraz |
| Sebességváltó | Variomatic |
| Hengerek száma | 1 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 174 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Teleszkópos villa |
|---|---|
| Átmérő | 33 mm |
| Rugóút | 120 mm |
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Egység Swing |
|---|---|
| Lengéscsillapító | Dual Shock |
| Rugóút | 102 mm |
| Beállítási lehetőség | Előfeszítés |
Fékek elöl
| Típus | Egyetlen lemez |
|---|---|
| Átmérő | 260 mm |
| Technológia | Hullám |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Átmérő | 220 mm |
Segédrendszerek
| Vezetést segítő rendszerek | ABS |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 110 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 80 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 14 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 130 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 70 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 13 hüvelyk |
| Hosszúság | 1920 mm |
| Szélesség | 765 mm |
| Magasság | 799 mm |
| Tengelytáv | 1350 mm |
| Ülésmagasság -tól | 799 mm |
| Száraz tömeg (ABS-el) | 147.99 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 9 l |
| Jogosítvány típusok | A2 |
| Max. megtehető táv | 360 km |
| Kombinált üzemanyag-fogyasztás | 2.6 l/100km |
Felszereltség
| Felszereltség | LED-fényszórók |
|---|
Ár Aprilia SR GT 200
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
Aprilia SR GT 200 Előzmények
Aprilia SR GT 200 2026

17.6 HP
174 ccm
147 kg
Aprilia SR GT 200 2025

17.6 HP
174 ccm
147 kg
1 568 071,00 Ftátlagos piaci ár
Aprilia SR GT 200 2024

17.6 HP
174 ccm
147 kg
1 587 941,00 Ftátlagos piaci ár
Aprilia SR GT 200 2023

17.6 HP
174 ccm
147 kg
1 452 909,00 Ftátlagos piaci ár
Aprilia SR GT 200 2022

17.6 HP
174 ccm
147 kg
1 433 040,00 Ftátlagos piaci ár
GYIK gumiabroncsok Aprilia SR GT 200
GYIK Aprilia SR GT 200
- Mennyi az Aprilia SR GT 200 aktuális piaci ára?
- Egy 2026-os Aprilia SR GT 200, amely átlagosan 0 kilométert futott, jelenleg átlagosan 1 379 350 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Aprilia SR GT 200 vagy egy Honda X-ADV?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Aprilia SR GT 200 modell hozzáférhetősége?
- A Scooter-típusú motorokhoz mérten az Aprilia SR GT 200 modell elérhetősége jó. Sok Aprilia SR GT 200 található a használtmotor piacon.
- Mennyire közkedvelt az Aprilia SR GT 200?
- Erős a kereslet a piacon az Aprilia SR GT 200 iránt.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Aprilia SR GT 200 Képek
Forrás: 1000PS



















További képek megjelenítése















