Piaggio 1 + 2026
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Piaggio 1 + 2026
Motor és Meghajtás
| Motor típusa | Elektromos |
|---|---|
| Max. Teljesítmény | 3 HP |
| Nyomaték | 125 Nm |
| Indítás | Elektromos |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Rugóstag |
|---|
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Lengőkar |
|---|---|
| Lengéscsillapító | Dual Shock |
Váz
| Váz | Acél |
|---|
Fékek elöl
| Típus | Egyetlen lemez |
|---|---|
| Átmérő | 175 mm |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Átmérő | 175 mm |
Segédrendszerek
| Vezetést segítő rendszerek | Utazási módok, Modern elektronika |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 100 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 80 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 10 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 100 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 80 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 10 hüvelyk |
| Hosszúság | 1680 mm |
| Szélesség | 750 mm |
| Magasság | 1080 mm |
| Tengelytáv | 1220 mm |
| Ülésmagasság -tól | 770 mm |
| Súly menetkész állapotban | 90 kg |
| Legnagyobb sebesség | 45 km/h |
| Max. megtehető táv | 90 km |
| Akkumulátor teljesítménye (Volt V) | 48 V |
| Az akkumulátor kapacitása (Amperóra Ah) | 48 Ah |
| Az akkumulátor teljesítménye (kilowattóra kWh) | 2.3 kWh |
Felszereltség
| Felszereltség | Kulcs nélküli rendszer, Kényelem |
|---|
Ár Piaggio 1 +
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
Piaggio 1 + Előzmények
Piaggio 1 + 2025

3 HP
90 kg
Piaggio 1 + 2024

1.6 HP
90 kg
1 205 959,00 Ftátlagos piaci ár
Piaggio 1 + 2023

1.6 HP
90 kg
1 080 659,00 Ftátlagos piaci ár
Piaggio 1 + 2022

1.6 HP
90 kg
1 274 489,00 Ftátlagos piaci ár
GYIK Piaggio 1 +
- Mennyi a Piaggio 1 + aktuális piaci ára?
- Egy 2026-os Piaggio 1 +, amely átlagosan 0 kilométert futott, jelenleg átlagosan 1 306 440 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Piaggio 1 + vagy egy Peugeot Kisbee SE?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Piaggio 1 + modell hozzáférhetősége?
- A Scooter-típusú motorokhoz mérten a Piaggio 1 + modell elérhetősége jó. Sok Piaggio 1 + található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Piaggio 1 + ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2021-os gyártási évét, akkor a Piaggio 1 + árstabilitása a Scooter-típusú más motorokhoz viszonyítva nagyon jó volt. Az árak alakulása az első évben +84% és a második évben -59%.
- Mennyire közkedvelt a Piaggio 1 +?
- Nagyon erős a kereslet a piacon a Piaggio 1 + iránt.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Piaggio 1 + Képek
Forrás: 1000PS



További képek megjelenítése















