Ducati 999 2006
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Ducati 999 2006
Motor és Meghajtás
| Max. Teljesítmény | 140 HP |
|---|---|
| Véghajtás | Lánc |
| Hengerek száma | 2 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 998 ccm |
Adatok és Méretek
| Tengelytáv | 1420 mm |
|---|---|
| Ülésmagasság -tól | 780 mm |
| Száraz tömeg | 186 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 15.5 l |
| Legnagyobb sebesség | 270 km/h |
| Jogosítvány típusok | A |
Ducati 999 Előzmények
Ducati 999 2005

140 HP
998 ccm
186 kg
GYIK Ducati 999
- Mennyi a Ducati 999 aktuális piaci ára?
- Egy 2004-es Ducati 999, amely átlagosan 10 262 kilométert futott, jelenleg átlagosan 3 324 470 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Ducati 999 vagy egy {AlternativeBrandModel}?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Ducati 999 modell hozzáférhetősége?
- A Supersport-típusú motorokhoz mérten a Ducati 999 modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű Ducati 999 motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire stabil egy használt Ducati 999 ára? Hogy alakul a motor ára?
- Ha példaként vesszük a 2007 gyártási évét, akkor a Ducati 999 árstabilitása a Supersport-típusú más motorokhoz viszonyítva nagyon rossz volt. Az árak alakulása az első évben -32%, a második évben +13% és a harmadik évben pedig -15% volt.
- Mennyire közkedvelt a Ducati 999?
- Középszerű a kereslet a piacon a Ducati 999 iránt. Erről a modellről az 1000PS platformon megjelenő tesztbeszámolókat ritkán olvassák.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Ducati 999 Képek
Forrás: 1000PS
























