Honda Forza 350 2025
Műszaki adatok, árak és vélemények.

Kulcs Specifikáció Honda Forza 350 2025
Motor és Meghajtás
| Furat | 77 mm |
|---|---|
| Löket | 70.8 mm |
| Max. Teljesítmény | 29 HP |
| Fordulatszám max. Teljesítmény | 7500 ford./perc |
| Nyomaték | 31.5 Nm |
| Fordulatszám max. nyomatéknál | 5250 ford./perc |
| Kompresszióarány | 10.5 |
| Üzemanyagrendszer | Injekció |
| Indítás | Elektromos |
| Kuplung | Centrifugális erő |
| Gyújtás | Digitális, Tranzisztor |
| Véghajtás | Öv |
| Sebességváltó | Variomatic |
| Hengerek száma | 1 |
| Ütemek száma | 4 ütemű |
| Szelepek hengerenként | 4 |
| Hűtés | folyadék |
| Lökettérfogat | 330 ccm |
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | Teleszkópos villa |
|---|---|
| Átmérő | 33 mm |
| Rugóút | 100 mm |
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Egység Swing |
|---|---|
| Lengéscsillapító | Dual Shock |
| Rugóút | 115 mm |
Váz
| Váz | Acél |
|---|---|
| Kormányzási tengely szöge | 63.5 fok |
| Kormányutánfutás | 91 mm |
Fékek elöl
| Típus | Egyetlen lemez |
|---|---|
| Átmérő | 256 mm |
| Dugattyú | Dupla dugattyú |
| Márka | Nissin |
Fékek hátul
| Típus | Lemez |
|---|---|
| Átmérő | 240 mm |
| Dugattyú | Egy dugattyú |
| Márka | Nissin |
Segédrendszerek
| Vezetést segítő rendszerek | ABS, Kipörgésgátló |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs szélessége | 120 mm |
|---|---|
| Első gumiabroncs magassága | 70 % |
| Első gumiabroncs átmérője | 15 hüvelyk |
| Hátsó gumiabroncs szélessége | 140 mm |
| Hátsó gumiabroncs magassága | 70 % |
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 14 hüvelyk |
| Hosszúság | 2145 mm |
| Szélesség | 754 mm |
| Magasság | 1360 mm |
| Tengelytáv | 1510 mm |
| Ülésmagasság -tól | 780 mm |
| Menetkész tömeg (ABS-el) | 186 kg |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 11.7 l |
| Legnagyobb sebesség | 137 km/h |
| Jogosítvány típusok | A2 |
| Max. megtehető táv | 377 km |
| kombinált CO2-kibocsátás | 79 g/km |
| Kombinált üzemanyag-fogyasztás | 3.4 l/100km |
Felszereltség
| Felszereltség | Csatlakoztathatóság, Kulcs nélküli rendszer, LED-fényszórók, TFT kijelző, USB-C aljzat, Elektronikusan állítható szélvédő |
|---|
Legfrissebb 1000PS cikkek: Honda Forza 350
Ár Honda Forza 350
Modellév
Jelenlegi átlagos piaci árak
Honda Forza 350 Előzmények
Honda Forza 350 2026

29 HP
330 ccm
186 kg
3 037 200,00 Ftátlagos piaci ár
Honda Forza 350 2025

29 HP
330 ccm
186 kg
2 900 547,00 Ftátlagos piaci ár
Honda Forza 350 2024

29 HP
330 ccm
184 kg
2 710 367,00 Ftátlagos piaci ár
Honda Forza 350 2023

29 HP
330 ccm
184 kg
2 295 945,00 Ftátlagos piaci ár
Honda Forza 350 2022

29 HP
330 ccm
184 kg
2 097 655,00 Ftátlagos piaci ár
Honda Forza 350 2021

29 HP
330 ccm
184 kg
1 947 620,00 Ftátlagos piaci ár
GYIK gumiabroncsok Honda Forza 350
Alternatívák a Honda Forza 350
GYIK Honda Forza 350
- Mennyi a Honda Forza 350 aktuális piaci ára?
- Egy 2026-os Honda Forza 350, amely átlagosan 0 kilométert futott, jelenleg átlagosan 2 761 610 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Honda Forza 350 vagy egy Yamaha XMAX 300?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Honda Forza 350 modell hozzáférhetősége?
- A Scooter-típusú motorokhoz mérten a Honda Forza 350 modell elérhetősége nagyon jó. Nagyon sok Honda Forza 350 található a használtmotor piacon.
- Mennyire közkedvelt a Honda Forza 350?
- Nagyon erős a kereslet a piacon a Honda Forza 350 iránt.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
TOP összehasonlítások
Honda Forza 350 Képek
Forrás: 1000PS













További képek megjelenítése

















