KTM RC 390 2020
Pronađite tehničke podatke, cijene i recenzije.

Ključne specifikacije KTM RC 390 2020
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 89 mm |
|---|---|
| Takt | 60 mm |
| Snaga motora | 44 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 9500 okr./min |
| Okretni moment | 35 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 7250 okr./min |
| Stupanj kompresije | 12.5 |
| Pokretač | Električni sustav |
| Vrsta spojke | Više ploča u uljnoj kupki |
| Prijenos | Lanac |
| Cilindri | 1 |
| Takt | Četverotaktni |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | DOHC |
| Radni obujam | 373.2 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | WP |
Stražnji ovjes
| Robna marka | WP |
|---|
Šasija
| Okvir | Krom-molibden |
|---|---|
| Vrsta okvira | Cjevasta |
Prednje kočnice
| Vrsta | Jedan disk |
|---|---|
| Klip | Četiri klipa |
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
| Tehnologija | radijalno |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Jedan klip |
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
Dimenzije i težina
| Širina prednje gume | 110 mm |
|---|---|
| Visina prednje gume | 70 % |
| Promjer prednje gume | 17 inč |
| Širina stražnje gume | 150 mm |
| Visina stražnje gume | 60 % |
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Međuosovinski razmak | 1340 mm |
| Visina sjedala | 820 mm |
| Težina neopterećenog vozila (s ABS-om) | 147 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 10 l |
| Sukladnost licence | A2 |
Najnoviji članci 1000PS o KTM RC 390
Cijena KTM RC 390
Godina proizvodnje modela
Trenutačne prosječne tržišne cijene
KTM RC 390 Povijest
KTM RC 390 2025

44 KS
373.2 ccm
164 kg
5.349,00 €prosječna tržišna cijena
KTM RC 390 2024

44 KS
373.2 ccm
164 kg
6.273,00 €prosječna tržišna cijena
KTM RC 390 2023

44 KS
373.2 ccm
164 kg
5.896,00 €prosječna tržišna cijena
KTM RC 390 2022

44 KS
373.2 ccm
164 kg
5.695,00 €prosječna tržišna cijena
KTM RC 390 2020

44 KS
373.2 ccm
147 kg
5.111,00 €prosječna tržišna cijena
KTM RC 390 2019

44 KS
373.2 ccm
147 kg
5.191,00 €prosječna tržišna cijena
KTM RC 390 2018

44 KS
373.2 ccm
147 kg
3.918,00 €prosječna tržišna cijena
KTM RC 390 2017

44 KS
373.2 ccm
147 kg
3.828,00 €prosječna tržišna cijena
KTM RC 390 2016

44 KS
373.2 ccm
147 kg
KTM RC 390 2015

44 KS
373.2 ccm
147 kg
3.774,00 €prosječna tržišna cijena
KTM RC 390 2014

44 KS
373.2 ccm
147 kg
3.814,00 €prosječna tržišna cijena
FAQ gume KTM RC 390
- Koje gume trenutno preporučuje urednički tim od 1000 KS za ovaj model?
Inexpensive all-rounder for light motorcycles
For the daily commute to work and short weekend rides. Sporty tires from the second row - good price/performance ratio.
Alternative za KTM RC 390
Najčešća pitanja KTM RC 390
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla KTM RC 390?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla KTM RC 390 s godinom proizvodnje 2023 inosi prosječno 6.480 EUR uz prosječnu kilometražu od 1.447 km.
- Koji je bolji? Motocikl KTM RC 390 ili motocikl KTM 390 Duke?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla KTM RC 390?
- U usporedbi s drugim Supersport motociklima dostupnost je dobra. Na tržištu je dostupno mnogo motocikala KTM RC 390.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla KTM RC 390? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2014, stabilnost cijene motocikla KTM RC 390 bila je loša u usporedbi s drugim Supersport motociklima. Trend cijena bio je -12 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl KTM RC 390?
- Na tržištu je velika potražnja za motociklom KTM RC 390. Izvješća o testiranju ovog modela vrlo se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
NAJPOPULARNIJE usporedbe
KTM RC 390 Slike
Izvor: 1000PS




Prikaži više slika























