KTM 1190 RC8 R 2009
Pronađite tehničke podatke, cijene i recenzije.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
KTM 1190 RC8 R 2009 Iskustva i stručna recenzija
nastynils
Not only in the rain do you enjoy the virtues; the great seating position and the high riding comfort - apart from the vibrations. But here the new R became a little quieter, the engineers worked meticulously on the crankshaft and the RC8 R now tingles much less in the hands.

Ključne specifikacije KTM 1190 RC8 R 2009
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 105 mm |
|---|---|
| Takt | 69 mm |
| Snaga motora | 165 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 10250 okr./min |
| Okretni moment | 123 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 8000 okr./min |
| Stupanj kompresije | 13.5 |
| Pokretač | Električni sustav |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Hlađenje | tekućina |
| Pomak | 1195 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | WP |
Stražnji ovjes
| Robna marka | WP |
|---|
Šasija
| Okvir | Krom-molibden |
|---|---|
| Vrsta okvira | Cjevasta |
Prednje kočnice
| Klip | Četiri klipa |
|---|---|
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
| Tehnologija | radijalno |
| Robna marka | Brembo |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Dva klipa |
| Nosač amortizera | Fiksna čeljust |
| Robna marka | Brembo |
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 17 inč |
|---|---|
| Međuosovinski razmak | 1425 mm |
| Visina sjedala | 805 mm |
| Težina neopterećenog vozila | 182 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 16.5 l (nisko) |
| Sukladnost licence | A |
Cijena KTM 1190 RC8 R
Godina proizvodnje modela
Trenutačne prosječne tržišne cijene
KTM 1190 RC8 R Povijest
KTM 1190 RC8 R 2015

175 KS
1195 ccm
184 kg
KTM 1190 RC8 R 2014

175 KS
1195 ccm
184 kg
13.500,00 €prosječna tržišna cijena
KTM 1190 RC8 R 2013

175 KS
1195 ccm
184 kg
14.382,00 €prosječna tržišna cijena
KTM 1190 RC8 R 2012

175 KS
1195 ccm
184 kg
16.146,00 €prosječna tržišna cijena
KTM 1190 RC8 R 2011

169 KS
1195 ccm
182 kg
12.075,00 €prosječna tržišna cijena
KTM 1190 RC8 R 2010

169 KS
1195 ccm
182 kg
8.996,00 €prosječna tržišna cijena
KTM 1190 RC8 R 2009

165 KS
1195 ccm
182 kg
Alternative za KTM 1190 RC8 R
Najčešća pitanja KTM 1190 RC8 R
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla KTM 1190 RC8 R?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla KTM 1190 RC8 R s godinom proizvodnje 2015 inosi prosječno 14.800 EUR uz prosječnu kilometražu od 0 km.
- Koji je bolji? Motocikl KTM 1190 RC8 R ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla KTM 1190 RC8 R?
- U usporedbi s drugim Supersport motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala KTM 1190 RC8 R.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla KTM 1190 RC8 R? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2014, stabilnost cijene motocikla KTM 1190 RC8 R bila je normalna u usporedbi s drugim Supersport motociklima. Trend cijena bio je -3 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl KTM 1190 RC8 R?
- Na tržištu je velika potražnja za motociklom KTM 1190 RC8 R. Izvješća o testiranju ovog modela često se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
NAJPOPULARNIJE usporedbe
KTM 1190 RC8 R Slike
Izvor: 1000PS

Prikaži više slika




























