Triumph Street Triple 675 R 2009
Pronađite tehničke podatke, cijene i recenzije.

Ključne specifikacije Triumph Street Triple 675 R 2009
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Ugrađeno |
|---|---|
| Provrt | 74 mm |
| Takt | 52.3 mm |
| Snaga motora | 106 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 11700 okr./min |
| Okretni moment | 69 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 9100 okr./min |
| Prijenos | Lanac |
| Cilindri | 3 |
| Ventila po cilindru | 4 |
| Ventili | DOHC |
| Hlađenje | tekućina |
| Pomak | 675 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Robna marka | Kayaba |
| Prilagodba | Kompresija, Povrat |
Stražnji ovjes
| Robna marka | Kayaba |
|---|---|
| Prilagodba | Kompresija, Povrat |
Prednje kočnice
| Klip | Dva klipa |
|---|---|
| Robna marka | Nissin |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Jedan klip |
| Robna marka | Nissin |
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 17 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Dužina | 2030 mm |
| Širina | 736 mm |
| Visina | 1250 mm |
| Međuosovinski razmak | 1395 mm |
| Visina sjedala | 800 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 167 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 17.4 l (nisko) |
| Sukladnost licence | A |
Cijena Triumph Street Triple 675 R
Godina proizvodnje modela
Trenutačne prosječne tržišne cijene
Triumph Street Triple 675 R Povijest
Triumph Street Triple 675 R 2017

106 KS
675 ccm
183 kg
Triumph Street Triple 675 R 2016

106 KS
675 ccm
183 kg
6.797,00 €prosječna tržišna cijena
Triumph Street Triple 675 R 2015

106 KS
675 ccm
183 kg
8.011,00 €prosječna tržišna cijena
Triumph Street Triple 675 R 2014

106 KS
675 ccm
183 kg
5.771,00 €prosječna tržišna cijena
Triumph Street Triple 675 R 2013

106 KS
675 ccm
183 kg
6.370,00 €prosječna tržišna cijena
Triumph Street Triple 675 R 2012

106 KS
675 ccm
167 kg
5.795,00 €prosječna tržišna cijena
Triumph Street Triple 675 R 2011

106 KS
675 ccm
167 kg
5.230,00 €prosječna tržišna cijena
Triumph Street Triple 675 R 2010

106 KS
675 ccm
167 kg
4.637,00 €prosječna tržišna cijena
Triumph Street Triple 675 R 2009

106 KS
675 ccm
167 kg
4.807,00 €prosječna tržišna cijena
Alternative za Triumph Street Triple 675 R
Najčešća pitanja Triumph Street Triple 675 R
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Triumph Street Triple 675 R?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Triumph Street Triple 675 R s godinom proizvodnje 2015 inosi prosječno 9.340 EUR uz prosječnu kilometražu od 7.675 km.
- Koji je bolji? Motocikl Triumph Street Triple 675 R ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Triumph Street Triple 675 R?
- U usporedbi s drugim Naked bike motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala Triumph Street Triple 675 R.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Triumph Street Triple 675 R? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2013, stabilnost cijene motocikla Triumph Street Triple 675 R bila je dobra u usporedbi s drugim Naked bike motociklima. Trend cijena bio je 0 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Triumph Street Triple 675 R?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Triumph Street Triple 675 R. Izvješća o testiranju ovog modela prosječno se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
NAJPOPULARNIJE usporedbe
Triumph Street Triple 675 R Slike
Izvor: 1000PS


Prikaži više slika
































