Bimota DB 5 R 2010
Pronađite tehničke podatke, cijene i recenzije.

Ključne specifikacije Bimota DB 5 R 2010
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 98 mm |
|---|---|
| Takt | 71 mm |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Hlađenje | Ulje – zrak |
| Pomak | 1079 ccm |
Prednji ovjes
| Prednji ovjes | Preokrenuta teleskopska vilica |
|---|---|
| Tehnologija | Obloga TiN |
| Robna marka | Öhlins |
| Prilagodba | Predopterećenje, Povrat |
Stražnji ovjes
| Robna marka | Öhlins |
|---|---|
| Prilagodba | Predopterećenje, Povrat |
Prednje kočnice
| Klip | Četiri klipa |
|---|---|
| Tehnologija | radijalno |
| Robna marka | Brembo |
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|---|
| Klip | Dva klipa |
| Robna marka | Brembo |
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 17 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Međuosovinski razmak | 1425 mm |
| Visina sjedala | 810 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 169 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 15 l (nisko) |
Bimota DB 5 R Povijest
Bimota DB 5 R 2015

95 KS
1078 ccm
164 kg
Bimota DB 5 R 2014

95 KS
1078 ccm
164 kg
Bimota DB 5 R 2013

95 KS
1078 ccm
164 kg
Bimota DB 5 R 2012

98 KS
1079 ccm
169 kg
Bimota DB 5 R 2011

98 KS
1079 ccm
169 kg
Bimota DB 5 R 2010

1079 ccm
169 kg
Bimota DB 5 R 2009

1079 ccm
169 kg
Najčešća pitanja Bimota DB 5 R
- Koji je bolji? Motocikl Bimota DB 5 R ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Bimota DB 5 R?
- U usporedbi s drugim Supersport motociklima dostupnost je vrlo loša. Na tržištu je dostupno vrlo malo motocikala Bimota DB 5 R.
- Koliko je popularan motocikl Bimota DB 5 R?
- Na tržištu je vrlo mala potražnja za motociklom Bimota DB 5 R.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.





























