Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF 2009
Pronađite tehničke podatke, cijene i recenzije.

Ključne specifikacije Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF 2009
Motor i pogonski sustav
| Provrt | 95.3 mm |
|---|---|
| Takt | 111.1 mm |
| Okretni moment | 123 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 3500 okr./min |
| Prijenos | Remen |
| Hlađenje | Zrak |
| Pomak | 1584 ccm |
Prednje kočnice
| Klip | Četiri klipa |
|---|
Stražnje kočnice
| Klip | Dva klipa |
|---|---|
| Nosač amortizera | Klizna čeljust |
Dimenzije i težina
| Dužina | 2330 mm |
|---|---|
| Međuosovinski razmak | 1620 mm |
| Visina sjedala | 663 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 305 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 19.3 l (nisko) |
Cijena Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF
Godina proizvodnje modela
Trenutačne prosječne tržišne cijene
Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF Povijest
Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF 2017

80 KS
1690 ccm
321 kg
18.485,00 €prosječna tržišna cijena
Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF 2016

79 KS
1690 ccm
321 kg
21.118,00 €prosječna tržišna cijena
Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF 2015

79 KS
1690 ccm
321 kg
19.668,00 €prosječna tržišna cijena
Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF 2014

79 KS
1690 ccm
321 kg
16.488,00 €prosječna tržišna cijena
Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF 2013

79 KS
1690 ccm
320 kg
13.406,00 €prosječna tržišna cijena
Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF 2012

78 KS
1584 ccm
320 kg
18.032,00 €prosječna tržišna cijena
Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF 2011

78 KS
1584 ccm
320 kg
13.771,00 €prosječna tržišna cijena
Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF 2010

1584 ccm
305 kg
15.059,00 €prosječna tržišna cijena
Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF 2009

1584 ccm
305 kg
12.745,00 €prosječna tržišna cijena
Najčešća pitanja Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF s godinom proizvodnje 2009 inosi prosječno 11.800 EUR uz prosječnu kilometražu od 30.647 km.
- Koji je bolji? Motocikl Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF?
- U usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima dostupnost je vrlo dobra. Na tržištu je dostupno vrlo mnogo motocikala Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2018, stabilnost cijene motocikla Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF bila je dobra u usporedbi s drugim Chopper/Cruiser motociklima. Trend cijena bio je -6 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
NAJPOPULARNIJE usporedbe
Harley-Davidson Dyna Fat Bob FXDF Slike
Izvor: 1000PS



























