Kawasaki ER-6f 2009
Pronađite tehničke podatke, cijene i recenzije.

&width=60&height=60&bgcolor=rgba_39_42_44_0&mode=crop)
Kawasaki ER-6f 2009 Iskustva i stručna recenzija
Arlo
Regardless of whether you take it on the dull way to work or on extended tours, the comfortable seating position, the quiet, low-vibration in-line two-cylinder and the agility in the angular movement bring riding pleasure in every situation.

Ključne specifikacije Kawasaki ER-6f 2009
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Ugrađeno |
|---|---|
| Provrt | 83 mm |
| Takt | 60 mm |
| Snaga motora | 72 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 8500 okr./min |
| Okretni moment | 66 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 7000 okr./min |
| Stupanj kompresije | 11.3 |
| Pokretanje | Digitalno |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Takt | Četverotaktni |
| Hlađenje | tekućina |
| Pomak | 649 ccm |
Šasija
| Okvir | Čelik |
|---|
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 17 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Visina sjedala | 785 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 204 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 15.5 l (nisko) |
| Sukladnost licence | A |
Cijena Kawasaki ER-6f
Kawasaki ER-6f Povijest
Kawasaki ER-6f 2017

72 KS
649 ccm
209 kg
Kawasaki ER-6f 2016

72 KS
649 ccm
209 kg
6.942,00 €prosječna tržišna cijena
Kawasaki ER-6f 2015

72 KS
649 ccm
209 kg
Kawasaki ER-6f 2014

72 KS
649 ccm
209 kg
5.684,00 €prosječna tržišna cijena
Kawasaki ER-6f 2013

72 KS
649 ccm
209 kg
5.186,00 €prosječna tržišna cijena
Kawasaki ER-6f 2012

72 KS
649 ccm
209 kg
4.921,00 €prosječna tržišna cijena
Kawasaki ER-6f 2011

72 KS
649 ccm
204 kg
4.200,00 €prosječna tržišna cijena
Kawasaki ER-6f 2010

72 KS
649 ccm
204 kg
3.784,00 €prosječna tržišna cijena
Kawasaki ER-6f 2009

72 KS
649 ccm
204 kg
3.983,00 €prosječna tržišna cijena
Kawasaki ER-6f 2008

72 KS
649 ccm
178 kg
Kawasaki ER-6f 2007

72 KS
649 ccm
178 kg
3.332,00 €prosječna tržišna cijena
Kawasaki ER-6f 2006

72 KS
649 ccm
178 kg
2.721,00 €prosječna tržišna cijena
Alternative za Kawasaki ER-6f
Najčešća pitanja Kawasaki ER-6f
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Kawasaki ER-6f?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Kawasaki ER-6f s godinom proizvodnje 2016 inosi prosječno 5.800 EUR uz prosječnu kilometražu od 6.486 km.
- Koji je bolji? Motocikl Kawasaki ER-6f ili motocikl {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Kawasaki ER-6f?
- U usporedbi s drugim Sport touring motorcycle motociklima dostupnost je normalna. Na tržištu je dostupan prosječan broj motocikala Kawasaki ER-6f.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Kawasaki ER-6f? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2013, stabilnost cijene motocikla Kawasaki ER-6f bila je normalna u usporedbi s drugim Sport touring motorcycle motociklima. Trend cijena bio je -4 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Kawasaki ER-6f?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Kawasaki ER-6f. Izvješća o testiranju ovog modela rjeđe se čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
Kawasaki ER-6f Slike
Izvor: 1000PS


