Kawasaki Ninja ZX-6R 2009
Pronađite tehničke podatke, cijene i recenzije.

Ključne specifikacije Kawasaki Ninja ZX-6R 2009
Motor i pogonski sustav
| Vrsta motora | Ugrađeno |
|---|---|
| Provrt | 67 mm |
| Takt | 42.5 mm |
| Snaga motora | 134 KS |
| Broj okretaja pri maksimalnoj snazi | 14000 okr./min |
| Okretni moment | 66.7 Nm |
| Broj okretaja pri okretnom momentu | 68 okr./min |
| Stupanj kompresije | 13.3 |
| Pokretač | Električni sustav |
| Pokretanje | Digitalno |
| Broj brzina | 6 |
| Cilindri | 4 |
| Takt | Četverotaktni |
| Hlađenje | tekućina |
| Pomak | 599 ccm |
Šasija
| Okvir | Aluminij |
|---|---|
| Vrsta okvira | Dvije ispušne cijevi, Perimetar, Ekstrudirani profil |
Prednje kočnice
| Vrsta | Dva diska |
|---|
Stražnje kočnice
| Vrsta | Disk |
|---|
Dimenzije i težina
| Promjer prednje gume | 17 inč |
|---|---|
| Promjer stražnje gume | 17 inč |
| Visina sjedala | 815 mm |
| Težina s praznim spremnicima za tekućine | 191 kg |
| Kapacitet spremnika za gorivo | 17 l (nisko) |
| Sukladnost licence | A |
Najnoviji članci o motociklima od 1000PS Kawasaki Ninja ZX-6R
Cijena Kawasaki Ninja ZX-6R
Kawasaki Ninja ZX-6R Povijest
Kawasaki Ninja ZX-6R 2026

124 KS
636 ccm
198 kg
14.597,00 €prosječna tržišna cijena
Kawasaki Ninja ZX-6R 2025

124 KS
636 ccm
198 kg
13.805,00 €prosječna tržišna cijena
Kawasaki Ninja ZX-6R 2024

124 KS
636 ccm
198 kg
13.834,00 €prosječna tržišna cijena
Kawasaki Ninja ZX-6R 2020

130 KS
636 ccm
196 kg
10.061,00 €prosječna tržišna cijena
Kawasaki Ninja ZX-6R 2019

130 KS
636 ccm
196 kg
Kawasaki Ninja ZX-6R 2017

128 KS
599 ccm
191 kg
Kawasaki Ninja ZX-6R 2016

128 KS
599 ccm
191 kg
Kawasaki Ninja ZX-6R 2015

128 KS
599 ccm
191 kg
8.377,00 €prosječna tržišna cijena
Kawasaki Ninja ZX-6R 2014

128 KS
599 ccm
191 kg
Kawasaki Ninja ZX-6R 2013

128 KS
599 ccm
191 kg
7.950,00 €prosječna tržišna cijena
Kawasaki Ninja ZX-6R 2012

128 KS
599 ccm
191 kg
6.887,00 €prosječna tržišna cijena
Kawasaki Ninja ZX-6R 2011

127 KS
599 ccm
191 kg
7.997,00 €prosječna tržišna cijena
Kawasaki Ninja ZX-6R 2010

127 KS
599 ccm
191 kg
8.108,00 €prosječna tržišna cijena
Kawasaki Ninja ZX-6R 2009

134 KS
599 ccm
191 kg
5.833,00 €prosječna tržišna cijena
Kawasaki Ninja ZX-6R 2008

125 KS
599 ccm
167 kg
6.529,00 €prosječna tržišna cijena
Kawasaki Ninja ZX-6R 2007

125 KS
599 ccm
5.582,00 €prosječna tržišna cijena
Kawasaki Ninja ZX-6R 2006

130 KS
636 ccm
164 kg
Kawasaki Ninja ZX-6R 2005

126 KS
636 ccm
163 kg
4.522,00 €prosječna tržišna cijena
Alternative za Kawasaki Ninja ZX-6R
Najčešća pitanja Kawasaki Ninja ZX-6R
- Koja je trenutačna tržišna cijena motocikla Kawasaki Ninja ZX-6R?
- Trenutačna prosječna tržišna cijena motocikla Kawasaki Ninja ZX-6R s godinom proizvodnje 2026 inosi prosječno 12.310 EUR uz prosječnu kilometražu od 15 km.
- Koji je bolji? Motocikl Kawasaki Ninja ZX-6R ili motocikl Honda CBR600RR?
- Ta dva motocikla možete usporediti ovdje. Sve prednosti i nedostatke modela za usporedbu možete pronaći ovdje.
- Kakva je dostupnost motocikla Kawasaki Ninja ZX-6R?
- U usporedbi s drugim Supersport motociklima dostupnost je vrlo dobra. Na tržištu je dostupno vrlo mnogo motocikala Kawasaki Ninja ZX-6R.
- Koliko je stabilna cijena rabljenog motocikla Kawasaki Ninja ZX-6R? Kakav je trend cijena?
- Ako gledamo godinu proizvodnje 2017, stabilnost cijene motocikla Kawasaki Ninja ZX-6R bila je vrlo dobra u usporedbi s drugim Supersport motociklima. Trend cijena bio je +52 % tijekom prve godine, TrendSecondYear} % tijekom druge godine i TrendThirdYear} % tijekom treće godine.
- Koliko je popularan motocikl Kawasaki Ninja ZX-6R?
- Na tržištu je vrlo velika potražnja za motociklom Kawasaki Ninja ZX-6R. Izvješća o testiranju ovog modela vrlo se često čitaju na platformi 1000PS.
- Koji je izvor podataka za sadržaj na ovoj stranici?
- Podaci poječu iz internetskog motociklističkog časopisa „1000PS”. 1000PS je osnovan 2001. Sjedište tvrtke je u Austriji. Većina sadržaja objavljuje se na njemačkom. No tim predstavlja i videozapise o testiranju motocikala na engleskom na YouTubeu. Ovdje možete pronaći 1000PS na Instagramu.
NAJPOPULARNIJE usporedbe
Kawasaki Ninja ZX-6R Slike
Izvor: 1000PS





























