Suzuki V-Strom 1000 2007
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Suzuki V-Strom 1000 2007
Motor a pohon
| Výkon motoru | 98 HP |
|---|---|
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 2 |
| Takty | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Zdvihový objem | 996 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1550 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 830 mm |
| Suchá hmotnost | 207 kg |
| Objem palivové nádrže | 22 l |
| Maximální rychlost | 200 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Suzuki V-Strom 1000
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Suzuki V-Strom 1000 Historie
Suzuki V-Strom 1000 2019

101 HP
1037 cm³
232 kg
256 943,00 Kčprůměrná tržní cena
Suzuki V-Strom 1000 2018

101 HP
1037 cm³
232 kg
220 123,00 Kčprůměrná tržní cena
Suzuki V-Strom 1000 2017

101 HP
1037 cm³
232 kg
226 770,00 Kčprůměrná tržní cena
Suzuki V-Strom 1000 2016

100 HP
1037 cm³
228 kg
223 984,00 Kčprůměrná tržní cena
Suzuki V-Strom 1000 2015

100 HP
1037 cm³
228 kg
182 944,00 Kčprůměrná tržní cena
Suzuki V-Strom 1000 2014

100 HP
1037 cm³
228 kg
193 535,00 Kčprůměrná tržní cena
Suzuki V-Strom 1000 2007

98 HP
996 cm³
207 kg
112 254,00 Kčprůměrná tržní cena
Suzuki V-Strom 1000 2006

98 HP
996 cm³
207 kg
96 616,00 Kčprůměrná tržní cena
Suzuki V-Strom 1000 2005

98 HP
996 cm³
207 kg
92 561,00 Kčprůměrná tržní cena
Alternativy k Suzuki V-Strom 1000
FAQ Suzuki V-Strom 1000
- Jaká je současná tržní cena Suzuki V-Strom 1000?
- Současná tržní cena Suzuki V-Strom 1000, rok výroby 2014, je 222 430 CZK s průměrně najetými 18 456 km.
- Který je lepší? Suzuki V-Strom 1000 nebo KTM 1190 Adventure?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Suzuki V-Strom 1000?
- V porovnání s jinými motocykly Enduro je dostupnost dobrá. Na trhu je k dispozici mnoho motocyklů Suzuki V-Strom 1000.
- Jak stabilní je cena použitého Suzuki V-Strom 1000? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2008 byla stabilita ceny Suzuki V-Strom 1000 dobrá v porovnání s jinými motocykly Enduro. Cenový trend byl -8% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Suzuki V-Strom 1000?
- Na trhu je po Suzuki V-Strom 1000 velmi vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny velmi často.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Suzuki V-Strom 1000 Obrázky
Zdroj: 1000PS
Zobrazit více obrázků






















