BMW S 1000 R 2026
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy BMW S 1000 R 2026
Motor a pohon
| Typ motoru | V řadě |
|---|---|
| Vnitřní průměr válců | 80 mm |
| Zdvih | 49.7 mm |
| Výkon motoru | 170 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 11000 ot/min |
| Točivý moment | 114 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 9250 ot/min |
| Kompresní poměr | 12.5 |
| Palivový systém | Vstřikování |
| Otvor škrtící klapky | 48 mm |
| Startér | Elektrický |
| Typ spojky | Více disků v olejové lázni, Antihopping, Spojkové systémy |
| Převodovka | Řetěz |
| Typ převodovky | Řazení převodovkou |
| Počet převodových stupňů | 6 |
| Válce | 4 |
| Takty | Čtyřtaktní |
| Počet ventilů na válec | 4 |
| Ventily | DOHC, Tažná páka |
| Chlazení | kapalina |
| Zdvihový objem | 999 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice Upside-Down |
|---|---|
| Průměr | 45 mm |
| Vzdálenost stlačení | 120 mm |
| Nastavení | Tlaková fáze, Počáteční stlačení pružiny, Trakční fáze |
Zadní náprava
| Zavěšení | Kyvné rameno |
|---|---|
| Tlumič nárazů | Monoshock |
| Vzdálenost stlačení | 117 mm |
| Nastavení | Komprese, Počáteční stlačení pružiny, Trakční fáze |
| Materiál | Hliník |
Podvozek
| Rám | Hliník |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá trubka |
| Náklon | 65.8 stupně |
| Stopa | 97.6 mm |
Přední brzdy
| Typ | Svojitý disk |
|---|---|
| Průměr | 320 mm |
| Píst | Čtyři písty |
| Pouzdro tlumiče | Fixní třmen |
| Spuštění | Hydraulický |
| Technologie | radiální |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Průměr | 220 mm |
| Píst | Jednoduchý píst |
| Pouzdro tlumiče | Plovoucí třmen |
Asistenční systémy
| Pokročilé asistenční systémy | ABS, Asistent rozjezdu do kopce, Režimy jízdy, Systém ABS do zatáček, Ride-by-Wire, Asistent řazení, Kontrola trakce, Anti-wheelie, Moderní elektronika, Komfort |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Šířka přední pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška přední pneumatiky | 70 % |
| Průměr přední pneumatiky | 17 palců |
| Šířka zadní pneumatiky | 190 mm |
| Výška zadní pneumatiky | 55 % |
| Průměr zadní pneumatiky | 17 palců |
| Délka | 2085 mm |
| Šířka | 812 mm |
| Rozvor | 1447 mm |
| Výška sedla | 810 mm |
| Pohotovostní hmotnost (s ABS) | 199 kg |
| Objem palivové nádrže | 16.5 l |
| Maximální rychlost | 250 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
| Rozsah | 266 km |
| Kombinované emise CO2 | 144 g/km |
| Kombinovaná spotřeba paliva | 6.2 l/100km |
| Hluk emitovaný stojícím strojem | 94 dB |
Vybavení
| Vybavení | LED světlomety, TFT displej, Moderní elektronika, Osvětlení |
|---|
Nejnovější články 1000PS o BMW S 1000 R
Cena BMW S 1000 R
BMW S 1000 R Historie
BMW S 1000 R 2025

170 HP
999 cm³
199 kg
603 249,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW S 1000 R 2024

165 HP
999 cm³
199 kg
550 542,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW S 1000 R 2023

165 HP
999 cm³
199 kg
582 508,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW S 1000 R 2022

165 HP
999 cm³
199 kg
488 264,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW S 1000 R 2021

165 HP
999 cm³
199 kg
438 867,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW S 1000 R 2020

165 HP
999 cm³
205 kg
359 765,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW S 1000 R 2019

165 HP
999 cm³
205 kg
756 323,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW S 1000 R 2018

165 HP
999 cm³
205 kg
317 649,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW S 1000 R 2017

165 HP
999 cm³
205 kg
278 760,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW S 1000 R 2016

160 HP
999 cm³
207 kg
287 255,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW S 1000 R 2015

160 HP
999 cm³
207 kg
259 591,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW S 1000 R 2014

160 HP
999 cm³
207 kg
235 817,00 Kčprůměrná tržní cena
FAQ pneumatiky BMW S 1000 R
- Které pneumatiky jsou v současné době doporučovány redakčním týmem 1000PS pro tento model?
Levné sportovní univerzální vozidlo
Pro každodenní dojíždění do práce a krátké víkendové vyjížďky. Sportovní pneumatiky z druhé řady - dobrý poměr cena/výkon.
Pneumatiky Hypersport vhodné pro okruhy
Sportovní pneumatiky na silnici, které dobře fungují i na okruhu. Některé kompromisy v dešti na silnici nebo v horku na okruhu.
Silniční sportovní pneumatiky
Univerzální pneumatika pro sportovní silniční jezdce. Super sportovní motocykly, naháče, sportovní cestovní motocykly. Také příležitostné výlety na závodní okruh. Roli však hraje kilometrový výkon, krátká doba zahřívání a výkonnost za špatného počasí.
Alternativy k BMW S 1000 R
FAQ BMW S 1000 R
- Jaká je současná tržní cena BMW S 1000 R?
- Současná tržní cena BMW S 1000 R, rok výroby 2023, je 458 410 CZK s průměrně najetými 8 992 km.
- Který je lepší? BMW S 1000 R nebo BMW S 1000 RR?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný BMW S 1000 R?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost velmi dobrá. Na trhu je k dispozici velmi mnoho motocyklů BMW S 1000 R.
- Jak stabilní je cena použitého BMW S 1000 R? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2015 byla stabilita ceny BMW S 1000 R velmi dobrá v porovnání s jinými motocykly Naked bike. Cenový trend byl -3% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární BMW S 1000 R?
- Na trhu je po BMW S 1000 R velmi vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny velmi často.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
BMW S 1000 R Obrázky
Zdroj: 1000PS














































