Vespa GTS 300 i.e. Super Sport 2012
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Vespa GTS 300 i.e. Super Sport 2012
Motor a pohon
| Výkon motoru | 21.5 HP |
|---|---|
| Otáček za minutu při max. výkonu | 7500 ot/min |
| Točivý moment | 22.3 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 5000 ot/min |
| Palivový systém | Vstřikování |
| Typ převodovky | Automatický |
| Válce | 1 |
| Takty | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Zdvihový objem | 278 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Strut |
|---|
Zadní náprava
| Tlumič nárazů | Monoshock |
|---|
Přední brzdy
| Typ | Jednoduchý disk |
|---|
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Šířka přední pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška přední pneumatiky | 70 % |
| Průměr přední pneumatiky | 12 palců |
| Šířka zadní pneumatiky | 130 mm |
| Výška zadní pneumatiky | 70 % |
| Průměr zadní pneumatiky | 12 palců |
| Délka | 1930 mm |
| Šířka | 755 mm |
| Výška | 1170 mm |
| Rozvor | 1370 mm |
| Výška sedla | 790 mm |
| Pohotovostní hmotnost | 158 kg |
| Objem palivové nádrže | 9.5 l |
| Maximální rychlost | 118 km/h |
| Řidičská oprávnění | A2 |
Cena Vespa GTS 300 i.e. Super Sport
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Vespa GTS 300 i.e. Super Sport Historie
Vespa GTS 300 i.e. Super Sport 2018

160 kg
141 876,00 Kčprůměrná tržní cena
Vespa GTS 300 i.e. Super Sport 2017

21.5 HP
278 cm³
158 kg
145 186,00 Kčprůměrná tržní cena
Vespa GTS 300 i.e. Super Sport 2016

21.5 HP
278 cm³
158 kg
151 557,00 Kčprůměrná tržní cena
Vespa GTS 300 i.e. Super Sport 2015

21.5 HP
278 cm³
158 kg
206 719,00 Kčprůměrná tržní cena
Vespa GTS 300 i.e. Super Sport 2014

21.5 HP
278 cm³
158 kg
146 979,00 Kčprůměrná tržní cena
Vespa GTS 300 i.e. Super Sport 2013

21.5 HP
278 cm³
158 kg
120 722,00 Kčprůměrná tržní cena
Vespa GTS 300 i.e. Super Sport 2012

21.5 HP
278 cm³
158 kg
125 052,00 Kčprůměrná tržní cena
Vespa GTS 300 i.e. Super Sport 2011

22 HP
278 cm³
158 kg
106 738,00 Kčprůměrná tržní cena
Vespa GTS 300 i.e. Super Sport 2010

22 HP
278 cm³
158 kg
123 011,00 Kčprůměrná tržní cena
FAQ pneumatiky Vespa GTS 300 i.e. Super Sport
Alternativy k Vespa GTS 300 i.e. Super Sport
FAQ Vespa GTS 300 i.e. Super Sport
- Jaká je současná tržní cena Vespa GTS 300 i.e. Super Sport?
- Současná tržní cena Vespa GTS 300 i.e. Super Sport, rok výroby 2017, je 145 410 CZK s průměrně najetými 10 322 km.
- Který je lepší? Vespa GTS 300 i.e. Super Sport nebo Honda SH300i?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Vespa GTS 300 i.e. Super Sport?
- V porovnání s jinými motocykly Skútr je dostupnost dobrá. Na trhu je k dispozici mnoho motocyklů Vespa GTS 300 i.e. Super Sport.
- Jak stabilní je cena použitého Vespa GTS 300 i.e. Super Sport? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2012 byla stabilita ceny Vespa GTS 300 i.e. Super Sport normální v porovnání s jinými motocykly Skútr. Cenový trend byl -3% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Vespa GTS 300 i.e. Super Sport?
- Na trhu je po Vespa GTS 300 i.e. Super Sport velmi vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny velmi často.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Vespa GTS 300 i.e. Super Sport Obrázky
Zdroj: 1000PS







Zobrazit více obrázků




















