KTM 250 SX 2027
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy KTM 250 SX 2027
Motor a pohon
| Palivový systém | Vstřikování |
|---|---|
| Startér | Elektrický |
| Typ spojky | Více disků v olejové lázni |
| Převodovka | Řetěz |
| Typ převodovky | Řazení převodovkou |
| Počet převodových stupňů | 5 |
| Válce | 1 |
| Takty | Dvoutaktní |
| Mazání | Smíšené |
| Zdvihový objem | 249 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice Upside-Down |
|---|---|
| Značka | WP |
| Průměr | 48 mm |
| Vzdálenost stlačení | 310 mm |
| Nastavení | Tlaková fáze, Počáteční stlačení pružiny, Trakční fáze |
Zadní náprava
| Zavěšení | Kyvné rameno |
|---|---|
| Tlumič nárazů | Monoshock |
| Značka | WP |
| Vzdálenost stlačení | 300 mm |
| Nastavení | Komprese |
Podvozek
| Rám | Chrom-molybdenum |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá kolébka, Středová trubka |
Přední brzdy
| Typ | Jednoduchý disk |
|---|
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Výška sedla | 958 mm |
|---|---|
| Suchá hmotnost | 99.4 kg |
| Objem palivové nádrže | 7.2 l |
| Světlá výška | 354 mm |
Cena KTM 250 SX
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
KTM 250 SX Historie
KTM 250 SX 2026

249 cm³
99 kg
286 951,00 Kčprůměrná tržní cena
KTM 250 SX 2025

249 cm³
99 kg
242 822,00 Kčprůměrná tržní cena
KTM 250 SX 2024

249 cm³
95 kg
231 652,00 Kčprůměrná tržní cena
KTM 250 SX 2023

249 cm³
95 kg
170 036,00 Kčprůměrná tržní cena
KTM 250 SX 2022

249 cm³
95 kg
201 644,00 Kčprůměrná tržní cena
KTM 250 SX 2021

249 cm³
95 kg
165 375,00 Kčprůměrná tržní cena
KTM 250 SX 2020

249 cm³
95 kg
172 325,00 Kčprůměrná tržní cena
KTM 250 SX 2019

249 cm³
95 kg
127 506,00 Kčprůměrná tržní cena
KTM 250 SX 2018

249 cm³
95 kg
163 334,00 Kčprůměrná tržní cena
KTM 250 SX 2017

249 cm³
95 kg
KTM 250 SX 2016

249 cm³
95 kg
KTM 250 SX 2015

249 cm³
96 kg
KTM 250 SX 2014

249 cm³
96 kg
KTM 250 SX 2013

249 cm³
96 kg
KTM 250 SX 2012

249 cm³
95 kg
KTM 250 SX 2011

249 cm³
95 kg
KTM 250 SX 2010

249 cm³
95 kg
FAQ KTM 250 SX
- Jaká je současná tržní cena KTM 250 SX?
- Současná tržní cena KTM 250 SX, rok výroby 2026, je 263 790 CZK s průměrně najetými 0 km.
- Který je lepší? KTM 250 SX nebo KTM 250 EXC?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný KTM 250 SX?
- V porovnání s jinými motocykly Motocross je dostupnost dobrá. Na trhu je k dispozici mnoho motocyklů KTM 250 SX.
- Jak stabilní je cena použitého KTM 250 SX? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2009 byla stabilita ceny KTM 250 SX normální v porovnání s jinými motocykly Motocross. Cenový trend byl -12% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární KTM 250 SX?
- Na trhu je po KTM 250 SX velmi vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny průměrně.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
KTM 250 SX Obrázky
Zdroj: 1000PS




















