BMW F 800 R 2016
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy BMW F 800 R 2016
Motor a pohon
| Vnitřní průměr válců | 82 mm |
|---|---|
| Zdvih | 75.6 mm |
| Výkon motoru | 90 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 8000 ot/min |
| Točivý moment | 86 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 5800 ot/min |
| Kompresní poměr | 12.0195 |
| Typ spojky | Více disků v olejové lázni |
| Převodovka | Řetěz |
| Počet převodových stupňů | 6 |
| Válce | 2 |
| Takty | Čtyřtaktní |
| Lze omezit pro licenci A2 | Ano |
| Mazání | Suchá jímka |
| Zdvihový objem | 798 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice Upside-Down |
|---|
Zadní náprava
| Zavěšení | Kyvné rameno |
|---|
Podvozek
| Rám | Hliník |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá trubka, Motor s namáhaným členem |
Přední brzdy
| Typ | Svojitý disk |
|---|---|
| Píst | Čtyři písty |
| Technologie | radiální |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Píst | Jednoduchý píst |
| Pouzdro tlumiče | Plovoucí třmen |
Asistenční systémy
| Pokročilé asistenční systémy | Elektronicky nastavitelné odpružení |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Šířka přední pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška přední pneumatiky | 70 % |
| Průměr přední pneumatiky | 17 palců |
| Šířka zadní pneumatiky | 180 mm |
| Výška zadní pneumatiky | 55 % |
| Průměr zadní pneumatiky | 17 palců |
| Délka | 2145 mm |
| Šířka | 860 mm |
| Výška | 1235 mm |
| Rozvor | 1520 mm |
| Výška sedla | 790770820 mm |
| Suchá hmotnost | 177 kg |
| Pohotovostní hmotnost | 202 kg |
| Objem palivové nádrže | 15 l |
| Maximální rychlost | 200 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena BMW F 800 R
BMW F 800 R Historie
BMW F 800 R 2019

90 HP
798 cm³
177 kg
223 653,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW F 800 R 2018

90 HP
798 cm³
177 kg
193 232,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW F 800 R 2017

90 HP
798 cm³
177 kg
189 398,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW F 800 R 2016

90 HP
798 cm³
177 kg
159 748,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW F 800 R 2015

90 HP
798 cm³
177 kg
174 449,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW F 800 R 2014

87 HP
798 cm³
177 kg
154 784,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW F 800 R 2013

87 HP
798 cm³
177 kg
143 117,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW F 800 R 2012

87 HP
798 cm³
177 kg
138 097,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW F 800 R 2011

87 HP
798 cm³
177 kg
142 042,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW F 800 R 2010

87 HP
798 cm³
177 kg
130 540,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW F 800 R 2009

87 HP
798 cm³
177 kg
118 543,00 Kčprůměrná tržní cena
FAQ pneumatiky BMW F 800 R
- Které pneumatiky jsou v současné době doporučovány redakčním týmem 1000PS pro tento model?
Levné sportovní univerzální vozidlo
Pro každodenní dojíždění do práce a krátké víkendové vyjížďky. Sportovní pneumatiky z druhé řady - dobrý poměr cena/výkon.
Pneumatiky Hypersport vhodné pro okruhy
Sportovní pneumatiky na silnici, které dobře fungují i na okruhu. Některé kompromisy v dešti na silnici nebo v horku na okruhu.
Silniční sportovní pneumatiky
Univerzální pneumatika pro sportovní silniční jezdce. Super sportovní motocykly, naháče, sportovní cestovní motocykly. Také příležitostné výlety na závodní okruh. Roli však hraje kilometrový výkon, krátká doba zahřívání a výkonnost za špatného počasí.
Alternativy k BMW F 800 R
FAQ BMW F 800 R
- Jaká je současná tržní cena BMW F 800 R?
- Současná tržní cena BMW F 800 R, rok výroby 2015, je 180 760 CZK s průměrně najetými 20 418 km.
- Který je lepší? BMW F 800 R nebo Yamaha MT-09?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný BMW F 800 R?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost velmi dobrá. Na trhu je k dispozici velmi mnoho motocyklů BMW F 800 R.
- Jak stabilní je cena použitého BMW F 800 R? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2016 byla stabilita ceny BMW F 800 R normální v porovnání s jinými motocykly Naked bike. Cenový trend byl -6% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární BMW F 800 R?
- Na trhu je po BMW F 800 R velmi vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny velmi často.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
BMW F 800 R Obrázky
Zdroj: 1000PS














































