BMW F 800 R 2010
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy BMW F 800 R 2010
Motor a pohon
| Vnitřní průměr válců | 82 mm |
|---|---|
| Úder | 75.6 mm |
| Výkon motoru | 87 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 8000 ot/min |
| Točivý moment | 86 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 6000 ot/min |
| Kompresní poměr | 12 |
| Typ spojky | Více disků v olejové lázni |
| Převodovka | Řetěz |
| Počet převodových stupňů | 6 |
| Válce | 2 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Mazání | Suchá jímka |
| Posunutí | 798 cm³ |
Zadní náprava
| Zavěšení | Kyvné rameno |
|---|
Podvozek
| Rám | Hliník |
|---|---|
| Typ rámu | Dvojitá trubka, Motor s namáhaným členem |
Přední brzdy
| Typ | Svojitý disk |
|---|---|
| Píst | Čtyři písty |
| Pouzdro tlumiče | Fixní třmen |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Píst | Jednoduchý píst |
| Pouzdro tlumiče | Plovoucí třmen |
Rozměry a hmotnosti
| Šířka přední pneumatiky | 120 mm |
|---|---|
| Výška přední pneumatiky | 70 % |
| Šířka zadní pneumatiky | 180 mm |
| Výška zadní pneumatiky | 55 % |
| Délka | 2145 mm |
| Šířka | 905 mm |
| Rozvor | 1520 mm |
| Výška sedla | 800 mm |
| Suchá hmotnost | 177 kg |
| Pohotovostní hmotnost | 199 kg |
| Objem palivové nádrže | 16 l |
| Maximální rychlost | 200 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena BMW F 800 R
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
BMW F 800 R Historie
BMW F 800 R 2019

90 HP
798 cm³
177 kg
222 105,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW F 800 R 2018

90 HP
798 cm³
177 kg
191 456,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW F 800 R 2017

90 HP
798 cm³
177 kg
188 087,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW F 800 R 2016

90 HP
798 cm³
177 kg
159 108,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW F 800 R 2015

90 HP
798 cm³
177 kg
173 680,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW F 800 R 2014

87 HP
798 cm³
177 kg
155 000,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW F 800 R 2013

87 HP
798 cm³
177 kg
145 003,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW F 800 R 2012

87 HP
798 cm³
177 kg
137 142,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW F 800 R 2011

87 HP
798 cm³
177 kg
141 058,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW F 800 R 2010

87 HP
798 cm³
177 kg
132 074,00 Kčprůměrná tržní cena
BMW F 800 R 2009

87 HP
798 cm³
177 kg
117 722,00 Kčprůměrná tržní cena
Alternativy k BMW F 800 R
FAQ BMW F 800 R
- Jaká je současná tržní cena BMW F 800 R?
- Současná tržní cena BMW F 800 R, rok výroby 2017, je 204 930 CZK s průměrně najetými 5 719 km.
- Který je lepší? BMW F 800 R nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný BMW F 800 R?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost velmi dobrá. Na trhu je k dispozici velmi mnoho motocyklů BMW F 800 R.
- Jak stabilní je cena použitého BMW F 800 R? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2016 byla stabilita ceny BMW F 800 R normální v porovnání s jinými motocykly Naked bike. Cenový trend byl -6% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární BMW F 800 R?
- Na trhu je po BMW F 800 R velmi vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny velmi často.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
BMW F 800 R Obrázky
Zdroj: 1000PS




Zobrazit více obrázků
































