Bimota DB 5 R 2010
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Bimota DB 5 R 2010
Motor a pohon
| Vnitřní průměr válců | 98 mm |
|---|---|
| Úder | 71 mm |
| Počet převodových stupňů | 6 |
| Válce | 2 |
| Chlazení | Olej-vzduch |
| Posunutí | 1079 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice Upside-Down |
|---|---|
| Technologie | Povlak TiN |
| Značka | Öhlins |
| Nastavení | Počáteční stlačení pružiny, Trakční fáze |
Zadní náprava
| Značka | Öhlins |
|---|---|
| Nastavení | Počáteční stlačení pružiny, Trakční fáze |
Přední brzdy
| Píst | Čtyři písty |
|---|---|
| Technologie | radiální |
| Značka | Brembo |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Píst | Dvojitý píst |
| Značka | Brembo |
Rozměry a hmotnosti
| Průměr přední pneumatiky | 17 palců |
|---|---|
| Průměr zadní pneumatiky | 17 palců |
| Rozvor | 1425 mm |
| Výška sedla | 810 mm |
| Suchá hmotnost | 169 kg |
| Objem palivové nádrže | 15 l |
Bimota DB 5 R Historie
Bimota DB 5 R 2015

95 HP
1078 cm³
164 kg
Bimota DB 5 R 2014

95 HP
1078 cm³
164 kg
Bimota DB 5 R 2013

95 HP
1078 cm³
164 kg
Bimota DB 5 R 2012

98 HP
1079 cm³
169 kg
Bimota DB 5 R 2011

98 HP
1079 cm³
169 kg
Bimota DB 5 R 2010

1079 cm³
169 kg
Bimota DB 5 R 2009

1079 cm³
169 kg
FAQ Bimota DB 5 R
- Který je lepší? Bimota DB 5 R nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Bimota DB 5 R?
- V porovnání s jinými motocykly Supersport je dostupnost velmi špatná. Na trhu je k dispozici velmi málo motocyklů Bimota DB 5 R.
- Jak je populární Bimota DB 5 R?
- Na trhu je po Bimota DB 5 R velmi nízká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.





























