Honda CB 1000 R 2009
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Honda CB 1000 R 2009
Motor a pohon
| Typ motoru | V řadě |
|---|---|
| Vnitřní průměr válců | 75 mm |
| Úder | 56.5 mm |
| Výkon motoru | 125 HP |
| Otáček za minutu při max. výkonu | 10000 ot/min |
| Točivý moment | 99 Nm |
| Točivý moment x otáčky | 7750 ot/min |
| Kompresní poměr | 11.2 |
| Startér | Elektrický |
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 4 |
| Údery | Čtyřtaktní |
| Počet ventilů na válec | 4 |
| Ventily | DOHC |
| Chlazení | kapalina |
| Posunutí | 998 cm³ |
Přední náprava
| Přední odpružení | Teleskopická vidlice Upside-Down |
|---|---|
| Nastavení | Tlaková fáze, Počáteční stlačení pružiny, Trakční fáze |
Zadní náprava
| Nastavení | Komprese, Počáteční stlačení pružiny, Trakční fáze |
|---|
Přední brzdy
| Typ | Svojitý disk |
|---|---|
| Píst | Tři písty |
| Technologie | radiální |
Zadní brzdy
| Typ | Disk |
|---|---|
| Píst | Jednoduchý píst |
Asistenční systémy
| Pokročilé asistenční systémy | ABS |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Průměr přední pneumatiky | 17 palců |
|---|---|
| Průměr zadní pneumatiky | 17 palců |
| Délka | 2105 mm |
| Šířka | 785 mm |
| Výška | 1095 mm |
| Rozvor | 1445 mm |
| Výška sedla | 828 mm |
| Pohotovostní hmotnost | 217 kg |
| Objem palivové nádrže | 17 l |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Honda CB 1000 R
Honda CB 1000 R Historie
Honda CB 1000 R 2024

145 HP
998 cm³
212 kg
389 075,00 Kčprůměrná tržní cena
Honda CB 1000 R 2023

145 HP
998 cm³
212 kg
370 970,00 Kčprůměrná tržní cena
Honda CB 1000 R 2022

145 HP
998 cm³
212 kg
389 759,00 Kčprůměrná tržní cena
Honda CB 1000 R 2021

145 HP
998 cm³
212 kg
320 846,00 Kčprůměrná tržní cena
Honda CB 1000 R 2020

145 HP
998 cm³
212 kg
297 346,00 Kčprůměrná tržní cena
Honda CB 1000 R 2019

145 HP
998 cm³
212 kg
254 425,00 Kčprůměrná tržní cena
Honda CB 1000 R 2018

145 HP
998 cm³
212 kg
247 441,00 Kčprůměrná tržní cena
Honda CB 1000 R 2017

125 HP
998 cm³
217 kg
Honda CB 1000 R 2016

125 HP
998 cm³
217 kg
Honda CB 1000 R 2015

125 HP
998 cm³
217 kg
192 551,00 Kčprůměrná tržní cena
Honda CB 1000 R 2014

125 HP
998 cm³
217 kg
200 577,00 Kčprůměrná tržní cena
Honda CB 1000 R 2013

125 HP
998 cm³
217 kg
194 113,00 Kčprůměrná tržní cena
Honda CB 1000 R 2012

125 HP
998 cm³
217 kg
150 453,00 Kčprůměrná tržní cena
Honda CB 1000 R 2011

125 HP
998 cm³
217 kg
175 926,00 Kčprůměrná tržní cena
Honda CB 1000 R 2010

125 HP
998 cm³
217 kg
154 178,00 Kčprůměrná tržní cena
Honda CB 1000 R 2009

125 HP
998 cm³
217 kg
159 903,00 Kčprůměrná tržní cena
Honda CB 1000 R 2008

998 cm³
160 259,00 Kčprůměrná tržní cena
Alternativy k Honda CB 1000 R
FAQ Honda CB 1000 R
- Jaká je současná tržní cena Honda CB 1000 R?
- Současná tržní cena Honda CB 1000 R, rok výroby 2019, je 264 590 CZK s průměrně najetými 16 137 km.
- Který je lepší? Honda CB 1000 R nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Honda CB 1000 R?
- V porovnání s jinými motocykly Naked bike je dostupnost velmi dobrá. Na trhu je k dispozici velmi mnoho motocyklů Honda CB 1000 R.
- Jak stabilní je cena použitého Honda CB 1000 R? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2011 byla stabilita ceny Honda CB 1000 R normální v porovnání s jinými motocykly Naked bike. Cenový trend byl -2% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Honda CB 1000 R?
- Na trhu je po Honda CB 1000 R velmi vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny velmi často.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
TOP srovnání
Honda CB 1000 R Obrázky
Zdroj: 1000PS



































