Ducati 1098 S 2008
Najděte technické údaje, ceny a recenze.

Klíčové atributy Ducati 1098 S 2008
Motor a pohon
| Výkon motoru | 160 HP |
|---|---|
| Převodovka | Řetěz |
| Válce | 2 |
| Takty | Čtyřtaktní |
| Chlazení | kapalina |
| Zdvihový objem | 1099 cm³ |
Rozměry a hmotnosti
| Rozvor | 1430 mm |
|---|---|
| Výška sedla | 820 mm |
| Suchá hmotnost | 171 kg |
| Objem palivové nádrže | 15.5 l |
| Maximální rychlost | 285 km/h |
| Řidičská oprávnění | A |
Cena Ducati 1098 S
Rok vydání modelu
Současná průměrná tržní cena
Ducati 1098 S Historie
Ducati 1098 S 2011
Ducati 1098 S 2011
170 HP
1198.4 cm³
168 kg
Ducati 1098 S 2008

160 HP
1099 cm³
171 kg
282 814,00 Kčprůměrná tržní cena
Ducati 1098 S 2007

160 HP
1099 cm³
171 kg
263 756,00 Kčprůměrná tržní cena
FAQ Ducati 1098 S
- Jaká je současná tržní cena Ducati 1098 S?
- Současná tržní cena Ducati 1098 S, rok výroby 2008, je 262 020 CZK s průměrně najetými 17 648 km.
- Který je lepší? Ducati 1098 S nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Ducati 1098 S?
- V porovnání s jinými motocykly Supersport je dostupnost špatná. Na trhu je k dispozici pouze několik motocyklů Ducati 1098 S.
- Jak stabilní je cena použitého Ducati 1098 S? Jaký je cenový trend?
- S ohledem na rok výroby 2009 byla stabilita ceny Ducati 1098 S dobrá v porovnání s jinými motocykly Supersport. Cenový trend byl +6% v prvním roce, TrendSecondYear}% v druhém roce a TrendThirdYear}% ve třetím roce.
- Jak je populární Ducati 1098 S?
- Na trhu je po Ducati 1098 S vysoká poptávka. Výsledky testů tohoto modelu jsou na platformě 1000PS čteny méně často.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
Ducati 1098 S Obrázky
Zdroj: 1000PS
Zobrazit více obrázků